ANGELO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów

ANGELO

Producent: Angelo

Założona w 1999 roku przez Fionę De Witte, ANGELO to belgijska marka, która projektuje, tworzy i komercjalizuje współczesne dywany. Kolekcja ANGELO oferuje szeroką gamę ręcznie robionych dywanów, głównie: ręcznie tkanych, ręcznie tkanych i tuftowanych. Swoją międzynarodową reputację firma zbudowała w oparciu o wysoką jakość, innowacyjność i oryginalność. Kolekcje są zaprojektowane tak, aby odpowiadały celom detalistów i projektantów wnętrz. Konkretne projekty są opracowywane dla projektów. Studio projektantów ANGELO daje możliwość stworzenia bardzo wyjątkowych i ekskluzywnych dywanów. Klient ma możliwość albo wymyślić je na nowo za pomocą różnych kolorów, rozmiarów i kształtów, albo marka może stworzyć konkretny projekt. Szeroka gama kolorystyczna ANGELO pozwala klientom dobrać kombinacje kolorystyczne do wszystkich potrzeb. Specjaliści na zamówienie, projektanci poprowadzą klienta przez cały projekt, od doboru materiałów po dobór kolorów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek