ANGEL CERDÁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

ANGEL CERDÁ

Producent: Angel Cerdá

Ángel Cerdá to grupa firm zlokalizowanych w Hiszpanii i zajmujących się różnymi dziedzinami biznesu Mebli Domowych. Jest to firma rodzinna z ponad 125-letnią historią sukcesu w 4 różnych pokoleniach. W nowych pomieszczeniach o powierzchni ponad 10 000m² znajdują się biura, fabryka, magazyn i showroom. Obecny zespół zarządzający posiada ponad 40-letnie międzynarodowe doświadczenie. Ángel Cerdá podejmowała projekty nie tylko w Hiszpanii, ale także w całej Europie, Ameryce, Azji i na Bliskim Wschodzie.

Zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów w każdym z naszych działów administracji, produkcji, dystrybucji, sprzedaży, komunikacji i marketingu. Jej doświadczenie i wiedza obejmują całe spektrum branży meblarskiej, z powodzeniem wytwarzając i dystrybuując nasze produkty na całym świecie. Ángel Cerdá posiada również doświadczony zespół projektantów i dekoratorów wnętrz, którzy prowadzą nasz dział Contract, zajmując się dużymi projektami szytymi na miarę.

Firma ma ugruntowaną pozycję na rynku hiszpańskim z doskonałą reputacją producenta. Posiada zespół sprzedaży składający się z 22 przedstawicieli i ponad 2000 klientów we wszystkich regionach Hiszpanii. Produkty są również eksportowane do klientów w ponad 20 krajach na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek