ANESIS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

ANESIS

Producent: Anesis

Anesis założyliśmy w 2002 roku w rejonie Lagkadas w Salonikach, gdzie można nas znaleźć do dziś. Anesis jest designerskim producentem szerokiej gamy nowoczesnych mebli, ze szczególnym uwzględnieniem krzesła do jadalni, które stało się wizytówką naszej firmy. Łącząc nasze doświadczenie z wysiłkiem oferujemy sensowny i szczery projekt, dążąc do stylu, oryginalnej perspektywy i komfortu. W rzeczywistości nazwa Anesis to greckie słowo oznaczające komfort.

Stały postęp i rozwój

Duch współpracy, ale także konsekwencja i lojalność wobec naszej wizji, były solidnym fundamentem dla pierwszych kroków firmy. Pozostając wiernym tym wartościom, Anesis szybko zyskała wiarygodność na rynku greckim. W ostatnich latach znaczne rozszerzenie naszych możliwości produkcyjnych pozwoliło nam na produkcję szerokiej gamy produktów meblowych zarówno do użytku domowego, jak i kontraktowego.

Jakość w każdym detalu

Każdy nowy model mebli wchodzących w skład naszej linii produkcyjnej niesie ze sobą wartości i pasja stojącego za nim zespołu. Przemyślany projekt, drobiazgowy proces produkcyjny i skupienie się na doskonałej obsłudze klienta to tajemnice naszego sukcesu i powody, dla których Anesis plasuje się wśród wiodących firm meblarskich w Grecji.

Strona główna. Kontrakt. Custom.

Produkty Anesis są projektowane i produkowane w Grecji zgodnie z wysokimi europejskimi standardami jakości. Nasza kolekcja obejmuje pełen zakres oczekiwań cenowych konsumentów. Ponadto nasza elastyczność w produkcji pozwala nam tworzyć rozwiązania meblowe zarówno do użytku domowego, jak i kontraktowego.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek