ANDREY BUDKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

ANDREY BUDKO

Producent: Andrey Budko

ANDREY BUDKO projektuje i produkuje dywany z filcu wełnianego z zaawansowanymi haftami. Podstawą naszych dywanów (dywanów) jest wysokiej jakości włóknina wykonana w 100% z wełny. Wzór na dywanie jest wyhaftowany ceramiczną nicią. W zależności od projektu, każdy dywan ma od 1 000 000 do 2 000 000 ściegów haftu. Powłoka ceramiczna oraz specjalna struktura sęków w hafcie pozwala na uzyskanie bardziej nasyconych kolorów. Naturalny filc wełniany jest odporny na wiele rodzajów zabrudzeń. Czerwone wino, kawa, a nawet oliwa z oliwek są usuwane z naszych dywanów za pomocą domowych środków czyszczących. Włókninowa struktura tkaniny nie pozwala na przedostawanie się kurzu do wnętrza materiału, pozostawiając brud jedynie na powierzchni. Dzięki temu nasze dywany są łatwe do odkurzania. Filc wełniany ma wysoką odporność na ścieranie i nadaje się do stosowania w miejscach publicznych (hotele, restauracje).

Historia Badamy ewolucję technologii i dziedzictwa kulturowego we współczesnym świecie. Nasz produkt jest wynikiem studiowania tradycyjnego rzemiosła i mitologii społecznej. Haft to rzemiosło, które było częścią rosyjskich tradycyjnych strojów i codziennych artykułów gospodarstwa domowego. Ale dziś jest zachowany tylko w muzeach i na wystawach historycznych. Filc wełniany jako materiał najbardziej znany jest z tradycyjnych rosyjskich butów zimowych „valenki”, które dziś bardziej przypominają pamiątkę niż praktyczny but. Naszą ideą jest odnalezienie nowego życia dla technologii i materiałów, wykorzystanie tego, co era cyfrowa ma do zaoferowania i ponowne uczynienie jej praktycznym. Nasze dywany są hołdem dla wspólnej pamięci pokolenia urodzonego w latach 80-tych i 90-tych. Fabryki w ZSRR produkowały miliony dywanów rocznie. Nie były wysokiej jakości, ale stały się prawdziwym symbolem luksusu epoki sowieckiej. Dywan był najczęstszym meblem. Dywan na ścianie stał się najczęstszym tłem dla rodzinnych zdjęć, a takie obrazy można znaleźć w każdym albumie fotograficznym każdej rosyjskiej rodziny. Ściany salonów w mieszkaniach naszych rodziców były dumnie ozdobione dywanami w stylu orientalnym. U naszych dziadków obok łóżka wisiały dywaniki z jeleniami i niedźwiedziami. Nasze pokolenie ma wspomnienia z zasypiania patrząc na te orientalne wzory i zwierzęta. Tak się złożyło, że dywan wraz z baśniami stał się częścią dziecięcej mitologii. A „dywan na ścianie” stał się już memem internetowym.

Zachowujemy emocjonalny rdzeń rosyjskich dywanów i nadajemy im nowy wizerunek i estetykę dzisiejszych czasów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek