ANDREU WORLD

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 545 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 545 elementów

ANDREU WORLD

Producent: Andreu World

Andreu World to hiszpańska marka, która wywodzi się z okolic Walencji i produkuje siedzenia do miejsc spotkań, takich jak kawiarnie, hotele, restauracje, przestrzenie firmowe i publiczne oraz tereny zewnętrzne. U podstaw filozofii firmy leży chęć kształtowania zrównoważonych i „zdrowych” przestrzeni do pracy i spotkań. W rzeczywistości produkty są wykonane w 100% ze zrównoważonego drewna i posiadają certyfikat FCS®, jako gwarancję dla całego łańcucha dostaw, od drzewa po produkt końcowy, poprzez pracę wykonaną z pasji, designu, innowacji i zamiłowania do detali z wyselekcjonowanymi, najwyższej klasy materiałami. Dążenie do doskonałości, dbałość o szczegóły, produkcja związana ze śródziemnomorskim słońcem, niekończąca się ewolucja technologiczna i ręczne wykonanie odzwierciedlają wartości marki mającej na celu zarówno zadowolenie swoich klientów, jak i wierność bardzo silnej etyce szacunku dla człowieka i natury.

Andreu World: od drewnianych siedzeń po tapicerkęDrewno jest podstawą całej produkcji domu. Wystarczy spojrzeć na podnóżek Smart BQ0637 wykonany z durmastu i drewna bukowego, będący wynikiem mistrzostwa producentów Andreu World

lub na krzesło Lake SI0654, swobodną współczesną reinterpretację klasycznego krzesła w stylu śródziemnomorskim wykonanego z drewna bukowego i dostępne w wersji z liną lub wyściełanym siedziskiem.

Obok najwyższej linii do produkcji drewna, Andreu World z czasem dodał nowe materiały, takie jak metal i tkanina, do swoich sof i foteli. Przykładem tego jest Element SF 0727 bardzo przestronna i wygodna trzyosobowa kanapa, tapicerowana i ozdobiona grą tapicerki, która nadaje elegancki, wyrafinowany wygląd. Nogi wykonane są z czterech stalowych rur z błyszczącymi wykończeniami w kolorze czarnym lub białym.

Jeśli chodzi o środowisko biurowe, firma pomyślała o ergonomicznym krześle Flex Executive BI 1893. Jeden z elementów rodziny siedzisk Flex, ten fotel Executive obrotowa z czterema szprychami i podłokietnikami, dostępna w kilku kolorach, ma hikorowe wykończenie oparcia i jest wyposażona w bardzo wygodny mechanizm odchylania, dla większego komfortu podczas długich godzin pracy.

Andreu World i miłość do drewna Historia Andreu World rozpoczęła się w Hiszpanii w 1955 roku, kiedy Franciscu Andreu Marti, wówczas siedemnastolatek, był na tyle dalekowzroczny, aby przekształcić małą rodzinną firmę, która sprzedaje drewniane przedmioty wykonane przez jego rodziców, w pełnoprawną firmę produkcyjną specjalizującą się w obróbce zakrzywionego drewna używanego do montażu i wykończenia krzeseł. Wraz ze wzrostem dostaw produktów do sklepów meblowych firma odnotowała wyraźny wzrost i przeniosła się do Alaquas, wciąż niedaleko Walencji. Ten wzrost dotyczył również dbałości o design wraz z wprowadzeniem nowych produktów, takich jak Model 72, krzesło inspirowane nordyckimi liniami o prostych liniach, które wyznaczały decydujący punkt zwrotny w ewolucji i historii marki. W tym samym czasie Andreu World zaczął brać udział w ważnych targach branży meblarskiej, najpierw w Hiszpanii, a następnie w całej Europie, od Kolonii po Mediolan.

Zakład produkcyjny został przeniesiony do Nawarry, gdzie zasadzono prawdziwy las bukowy wspierać produkcję. Marka Andreu World, jaką znamy dzisiaj, narodziła się w 1980 roku wraz z wprowadzeniem logo firmy i solidnej tożsamości marki. Dzięki wsparciu światowej sławy projektantów, takich jak Josep Llusca i Alberto Lievore, firma całkowicie przeszła na design, a jej katalog wzbogacił się o produkty, które zdobyły prestiżowe nagrody w konkursach takich jak National Design Award czy Red Dot Design Award. W 2009 roku oficjalnie zadebiutowały kolekcje outdoorowe, wynikające z pięćdziesięcioletniego doświadczenia marki i umiejętności łączenia wytrzymałości materiałów outdoorowych z pięknem i wygodą materiałów przeznaczonych do użytku wewnętrznego.Zrównoważony rozwój i efektywność energetycznaW wizji Andreu World prawdziwa ewolucja jest możliwa tylko wtedy, gdy mamy jasno na uwadze nasze obowiązki wobec środowiska. Kierując się tym uzasadnieniem, firma od wczesnych lat stara się zmniejszyć swój wpływ na środowisko, zaczynając od obsługi i użytkowania drewna z certyfikatem FSC® (Forest Stewardship Council), aby kontynuować efektywność energetyczną, recykling odpadów i specjalistyczne badania nad nowymi zrównoważone materiały. Drewno, które jest sadzone w certyfikowanych, posiadanych lasach, jest przyznawane i monitorowane przez cały cykl życia, od kiełka do krzesła, w które się zamieni.

Zużycie energii jest kontrolowane podczas wszystkich operacji procesu produkcyjnego, w tym wykańczania, lakierowania , pakowanie i logistyka. W rzeczywistości przed rozpoczęciem produkcji jakiejkolwiek nowej linii firma przeprowadza dokładną analizę cyklu produkcyjnego, oceniając wpływ na środowisko każdego modelu krzesła, który zostanie wprowadzony do produkcji. Efektem tych wszystkich wysiłków jest wspomniana już we wstępie gratyfikacja, czyli ograniczenie do minimum wpływu na środowisko, z korzyścią dla zdrowia ludzi i ochrony przyrody.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek