ANDRE BRIK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ANDRE BRIK

Producent: Andre Brik

André Brik urodził się jako odmieńca w konserwatywnym mieście Kurytyba w Brazylii w 1972 roku.

Architekt, ilustrator i dyrektor artystyczny, studiował typografię i projektowanie graficzne w School of Visual Arts oraz w Parsons School of Design - NY.

W swoich pracach , jest kilka stylów graficznych sachplakat z lat 20. i polskie plakaty z czystymi liniami i płaskimi, kontrastującymi kolorami tła, wizualnymi kalamburami, dowcipem i subtelną ironią. Są też bzdury, humor, kontrkultura, surrealizm, dada i punk rock.

Idee rodzą się z obserwacji kolorów i kształtów przedmiotów codziennego użytku. Następnie artysta rozpoczyna długi proces szkicowania, dekonstruowania i ponownego łączenia elementów, kolorów i znaczeń. Na koniec wybierany jest staranny wybór powstających pomysłów, które zostaną opracowane cyfrowo, namalowane i wykończone jako ilustracja graficzna.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek