ANAUNIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ANAUNIA

Producent: Anaunia

ANAUNIA rozpoczęła działalność w branży technologicznej ścian działowych 9 stycznia 2006 roku. Wykupiła oddział ruchomych ścianek dźwiękoszczelnych (założony w 1995) firmy Albini & Fontanot, wiodącego producenta schodów i międzynarodowej marki wzornictwa przemysłowego. Z prawdziwą pasją do badań i dywersyfikacji projektów, ANAUNIA wnosi kreatywną intuicję i doskonałość technologiczną do pełnego programu dźwiękoszczelnych ruchomych ścianek działowych, ruchomych paneli ściennych do układania w stos i ruchomych szklanych ścianek działowych. Są to produkty o jakości, praktyczności i doskonałości estetycznej, których funkcjonalność stale się rozwija, umożliwiając im rozwój wraz z nieustanną ewolucją sposobów życia i przestrzeni życiowych. Ten obszar działalności jest w stanie zaoferować rozwiązania dla potrzeb operacyjnych w zakresie elastycznego zarządzania przestrzenią pracy oraz funkcjonalnej dywersyfikacji układu wewnątrz hoteli, restauracji, centrów konferencyjnych, biur, centrów handlowych, instytucji socjalnych, szkół i domów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek