AMA LUXURY SHOWER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

AMA LUXURY SHOWER

Producent: Ama Luxury Shower

AMA Luxury Shower ukierunkowała solidną wiedzę zdobytą przez ponad 20 lat doświadczenia w zakresie projektowania armatury łazienkowej i pryszniców na zamówienie dla domów prywatnych, hoteli, spa, łodzi i obiektów plażowych.

Najwyższej jakości prysznice stworzone przez AMA Luxury Shower są eleganckie i eleganckie oraz zaprojektowane w celu uwydatnienia stylowego otoczenia.

Doświadczenie i ciągłe innowacje

Po stworzeniu początkowych linii zewnętrznych o ostrych stylach i wysokiej jakości technicznej, AMA rozpoczęła również z powodzeniem produkcję pryszniców i akcesoriów do wnętrz. Rozwój ten został rozszerzony na branżę wellbeing i produkty w pełni szyte na miarę, co było możliwe dzięki zaangażowaniu firmy w ciągłe innowacje i specjalnej formule produkcji, która umożliwia AMA kontrolowanie całego łańcucha.

Twój prysznic na zamówienie

AMA Luxury Shower posiada doświadczenie, specjalistyczną wiedzę i idealną infrastrukturę do dostosowywania standardowych produktów i tworzenia produktów na zamówienie z projektów w małych i dużych partiach.

Dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów, opracowywaniu innowacyjnych praktycznych i atrakcyjnych rozwiązań oraz współpracy z niezawodnymi partnerami, AMA Luxury Prysznic może opracować rozwiązania na zamówienie z gwarancją funkcjonalności i estetyki w najdrobniejszych szczegółach.

Jest to możliwe tylko dzięki polityce firmy, która koncentruje się na wiedzy rzemieślniczej, która zwraca uwagę na szczegóły i przedkłada jakość i niezawodność nad ilość.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek