ALUSCALAE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

ALUSCALAE

Producent: Aluscalae

Firma ALUSCALAE Srl została założona w 2002 roku z inicjatywy jej interesariuszy, którzy wywodzili się z branży półproduktów aluminiowych i którzy posiadają znaczną wiedzę specjalistyczną w zakresie potencjalnych zastosowań profili aluminiowych i laminatów, ich procesów obróbki mechanicznej oraz końcowej obróbki ochronnej i dekoracyjnej .

Aluscalae zajmuje się projektowaniem, budową, instalacją lub dostarczaniem zestawów do bezpośredniego montażu, konstrukcji ze stopów aluminium dla architektury przeznaczonej dla budownictwa publicznego, prywatnego, mieszkaniowego i usługowego.

Rozwiązania Aluscalae dotyczą elementów wykończeniowych, takich jak schody dostępowe i bezpieczeństwa , balustrady i balustrady tarasów i wyposażenia miejskiego, powierzchnie dla pieszych i antresole, arterie komunikacyjne i prefabrykowane balkony monoblokowe, szczególnie nadające się do budynków hotelowych.

Wszystkie systemy Aluscalae są budowane zgodnie z wysoce elastyczną filozofią projektowania, umożliwiającą optymalizację elementów konstrukcyjnych , a rozwiązania wykończeniowe do per zindywidualizowany zgodnie z życzeniami projektanta i klienta.

Celem firmy Aluscalae, wyrażonym za pomocą personelu handlowego, technicznego i produkcyjnego, jest oferowanie w 100% aluminiowych rozwiązań jako zamiennika stali, drewna lub betonu, obdarzonych bardzo atrakcyjny wygląd, odporny na czynniki atmosferyczne nawet w atmosferze morskiej, całkowicie bezobsługowy przez cały cykl życia produktu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek