ALUMINA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

ALUMINA

Producent: Alumina

Lekkie, mocne, wszechstronne, trwałe i szeroko rozpowszechnione w naturze: aluminium jest plastyczne i eklektyczne, z niezwykłymi właściwościami, które czynią z niego idealne medium dla świata designu. Nowa marka Alùmina składa hołd temu niesamowitemu materiałowi i jego potencjałowi, odkrywając jego wszechstronność i urok w szeregu przedmiotów i form. Zrodzona z know-how i wiedzy technicznej RotaGroup w zakresie obróbki aluminium, Alùmina oferuje przedmioty wykonane z ekskluzywnych stopów, zaprojektowane tak, aby połączyć w jednym geście wydajność technologii z walorami estetycznymi.

W ten sposób forma aluminium

Aluminium staje się interpretator archetypowych form projektowania, w których estetyka odrzuca to, co zbędne, by podkreślić funkcjonalność i piękno prostoty. Tace, talerze, miski, wazony i meble zyskują nową wartość dzięki prostemu materiałowi, który jest jednocześnie mocny i zawsze zaskakujący.

Każdy produkt Alùmina jest wyjątkowy: rzemiosło gwarantuje, że przedmioty są zawsze inne, a szczegóły mówią o materiale ukształtowanym z umiejętnością i starannością, w których autentyczności tkwi wartość dodana produktów, które nigdy się nie powtarzają.

Alùmina działa z pełnym poszanowaniem środowiska i jego zasobów: całkowicie nadające się do recyklingu, aluminium gwarantuje nieskończony cykl życia produktu, nie tracąc swoich podstawowych właściwości materiałowych na każdym etapie.

Alùmina nosi dedykację swojemu pochodzeniu w swoich semantycznych korzeniach: sama nazwa jest hołdem dla podstawowego składnika aluminium, Alumina, a logo dla jego cząsteczki, Al2O3.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek