ALUMIL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

ALUMIL

Producent: Alumil

Alumil SA jest największą prywatną grupą zajmującą się wyciskaniem aluminium w Europie Południowo-Wschodniej pod względem produkcji, sieci dystrybucji i zakresu systemów profili aluminiowych. Należy do czołówki dostawców markowych systemów aluminiowych do zastosowań architektonicznych w Europie.

Dzięki 30-letniemu doświadczeniu Alumil jest jedną z najbardziej zaawansowanych firm na świecie w projektowaniu i produkcji wyrobów aluminiowych do wyciskania z najnowocześniejszą produkcją linie we wszystkich swoich fabrykach.

Alumil produkuje systemy aluminiowe, które są projektowane i rozwijane w Dziale Badań i Rozwoju Grupy, a następnie testowane i certyfikowane przez międzynarodowe akredytowane instytuty i laboratoria certyfikujące, takie jak Ift Rosenheim (Niemcy), AAMA (USA), Instituto Jordano (Włochy), EKANAL (Grecja) itp.

Przełomowe badania

ALUMIL produkuje wysokiej jakości systemy aluminiowe, które są projektowane i rozwijane przez innowacyjny Dział Badań i Rozwoju Grupy, a następnie testowane i certyfikowane przez międzynarodowe instytuty certyfikujące i laboratoria, takie jak ift Rosenheim (Niemcy), AAMA (USA), Istituto Jordano (Włochy), CSTB (Francja), ATG (Belgia), EXOVA (United Ki ngdom) i wiele innych

Badania i rozwój są częścią naszego DNA. Nasi doświadczeni i specjalnie wyszkoleni inżynierowie projektują nowe systemy i nieustannie wynajdują rozwiązania techniczne.

W zaawansowanych laboratoriach firmy trwają badania nad systemami, które łączą w sobie doskonałą konstrukcję, najwyższą wydajność i wyjątkową efektywność energetyczną. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu (np. Drukarki 3D, Maszyny CNC) oraz dzięki naszemu Zaawansowanemu Centrum Testowania jesteśmy zawsze w czołówce rozwoju technologicznego, zawsze o krok do przodu.

Ponadto utrzymujemy współpracę z wiodących europejskich uczelni i ośrodków badawczych oraz są w bezpośrednim kontakcie z działami badawczo-rozwojowymi renomowanych producentów aluminiowych akcesoriów systemowych. Dlatego to nie przypadek, że nasze produkty są certyfikowane przez najbardziej uznane instytuty na całym świecie.

Możemy zrealizować Twoją wizję

Nasz dział badawczo-rozwojowy jest w stanie zaoferować niestandardowe rozwiązania dla projektów, które wymagają specjalnie zaprojektowanych systemów lub typologii. Poziom wiedzy naszych inżynierów wraz z elastycznością naszych procesów produkcyjnych dzięki wysokiej integracji pionowej naszego zakładu, prowadzą do wyjątkowych wyników, zwłaszcza jeśli chodzi o niestandardowe rozwiązania. Zwróć uwagę, że niedawno opracowaliśmy jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie niestandardowych systemów okiennych na zlecenie Google Inc. w Nowym Jorku. Nasz wysoce zaawansowany poziom technologiczny w połączeniu z możliwością dostarczania rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb sprawia, że jesteśmy jedną z najbardziej konkurencyjnych firm w branży na całym świecie.

Badania dotyczące włókien węglowych

Carbon Fiber Technologies (CFT) to nowa innowacyjna jednostka biznesowa firmy ALUMIL, która koncentruje się na badaniach i rozwoju włókna węglowego oraz jego zastosowaniach w systemach architektonicznych. Materiały kompozytowe nabierają coraz większego znaczenia w budownictwie, a włókno węglowe dzięki swoim imponującym właściwościom mechanicznym może zaoferować, w połączeniu z aluminium, unikalne rozwiązania dla solidnych, a jednocześnie imponująco lekkich konstrukcji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek