ALU

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

ALU

Producent: ALU

Wywodząca się ze świata fotograficznego, ALU to włoska firma z międzynarodowym doświadczeniem w projektowaniu i rozwoju systemów modułowych dla świata handlu detalicznego.

Nasze początki sięgają 1987 roku, kiedy fotograf i przedsiębiorca Lino Manfrotto zdał sobie sprawę, że nowojorscy detaliści używają Autopole w swoich witrynach i wnętrzach sklepów. Wkrótce potem, aby wyraźnie odróżnić się od oryginalnego biznesu fotograficznego, ALU otworzyło swój pierwszy salon wystawowy w Nowym Jorku.

W listopadzie 2009 Komitet Architektury i Projektowania nowojorskiego Muzeum Sztuki Nowoczesnej (MoMA) zdecydował o dodaniu Autopole i Super Clamp do swojej stałej kolekcji.

Od momentu powstania wyprodukowano i sprzedano setki tysięcy Autopole do branży fotograficznej, wideo, kinowej i detalicznej. Od momentu wprowadzenia na ten rynek około 30 lat temu, Autopole jest używane przez marki i sprzedawców detalicznych na całym świecie.

"To, co fascynuje mnie w tym produkcie bardziej niż jego przeszłość, to przyszłość. Ponieważ nasze Autopole i Super Clamp są jak cegły: to podstawowe elementy pozwalające na konstruowanie studiów fotograficznych, scenografii kinematograficznych i teatralnych, witryn sklepowych i zestawów do ekspozycji produktów. Już jutro umożliwią konsumentom tworzenie podpór i ekspozycji w ich domach” (2010, A. Manfrotto).

Siedziba w Bassano Del Grappa (IT), ALU stara się przewidywać i przewyższać oczekiwania klientów dzięki naszym rozwiązaniom w zakresie wyświetlania. Kierując się jakością, zaangażowaniem, zabawą i pasją do naszej pracy, współpracujemy, aby podbić serca i umysły najcenniejszych konsumentów naszych klientów. Czujemy radość z odkrywania na nowo siebie, naszych klientów i naszej przyszłości.

Dzisiaj Autopole prezentuje swoją prawdziwą ponadczasowość, ponieważ SHOP ALU oferuje wyselekcjonowaną gamę modułowych opraw o prostym i minimalistycznym designie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek