ALTA CUCINE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ALTA CUCINE

Producent: Alta Cucine

Każda z kuchni Alta jest maksymalnym wyrazem dwóch zasad charakteryzujących firmę: estetyki i racjonalności. Alta słucha swoich klientów, aby zaprojektować kuchnię, która jest spersonalizowana w każdym szczególe i dostosowana do codziennego życia, tworząc w ten sposób unikalne, projektowe i funkcjonalne dzieło made in Italy.

Surowe, minimalistyczne, nowoczesne linie, zestawienia geometryczne, solidność, wysoka jakość materiały. Każdemu ustawieniu nadano kształty, które najlepiej do niego pasują.

Designerskie kuchnie Made in Italy pozwalają uwydatnić cechy każdej przestrzeni.

Esencjalność

Minimalny i niezbędny projekt, inspirowany kryteriami estetycznymi, który ożywia , ważne i funkcjonalne przestrzenie, ale także eleganckie i dyskretne, oparte na zasadach ergonomii: to filozofia inspirująca kreacje Alta.

Zrównoważony rozwój

Alta jest świadoma odpowiedzialności, jaką wszyscy ponosimy za przyszłość naszej planety. W oparciu o tę zasadę, celem Alta jest poprawa środowiska, w którym żyją ludzie, z szacunkiem zachowując środowisko zewnętrzne, które będziemy musieli przekazać przyszłym pokoleniom. Dlatego zobowiązuje się do egzekwowania polityki świadomości społecznej i doskonalenia procesów firmy pod kątem wpływu i zrównoważonego rozwoju, również poprzez świadome i efektywne wykorzystanie ograniczonych zasobów oraz w celu wytwarzania produktów z szacunkiem.

Firma Odpowiedzialność społeczna

Uwaga nie tylko na środowisko, ale także na ludzi. Prowadzenie biznesu to docenianie zasobów ludzkich, przyczynianie się do rozwoju wiedzy eksperckiej, aktywne uczestnictwo w lokalnej społeczności, w której działa firma oraz promowanie nieustannej innowacyjności i wzrostu ukierunkowanego na zrównoważony rozwój.

Szacunek dla ludzi

Wartość ludzi poprzez Wartościowych ludzi. Uznanie i szacunek są niezbędne w budowaniu relacji Wartości pomiędzy jednostkami: Klientami, Dostawcami, Współpracownikami, Partnerami i społecznością.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek