ALSISTEM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

ALSISTEM

Producent: ALsistem

ALsistem realizuje technologię ram i obudów aluminiowych o wysokiej efektywności energetycznej. Producent profili aluminiowych, grupa ALsistem powstała z połączenia 10 firm z branży, aby poszukiwać i tworzyć innowacje, kontrolować jakość produkcji okuć z zachowaniem wysokiego poziomu zrównoważenia oraz zagwarantować szeroki dostęp do komfortu.

Każdy system aluminiowy jest owocem wkładu 10 opracowań projektowych rozmieszczonych na terenie Włoch i bezpośrednio powiązanych z rynkiem.

Proces spełniający trendy i wymagania w fazie projektowania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek