ALPHACAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ALPHACAN

Producent: Alphacan

Od 1969 roku jest pierwszym producentem systemów do drzwi i okien PCV we Włoszech.

Dzięki nowoczesności, potencjałowi działu produkcyjnego oraz sile umiejętnego zadania pracującego w synergii i z pasją Alphacan to jakość Made in Italy i design

osobliwości, które sprawiają, że nasze systemy dla okuć PVC są znane na całym świecie.

Środowisko korporacyjne zawsze w czołówce, mające na celu tworzenie nowych modeli dla zrównoważonego rozwoju ukierunkowanego na wydajność produktów budowlanych do obudowy zewnętrznej i dorozumianej oszczędność energii w budynkach.

ALPHACAN ma swoje korzenie na terytorium Trentino, z którego wywodzi się silna kultura poszanowania środowiska i zrównoważonego rozwoju.

HISTORIA ALPHACAN Na początku lat siedemdziesiątych firma rozpoczyna w Trentino swoją pionierską działalność produkcyjną Profile PCV na rynek okienny z rodziną Bonetti na czele, następnie pod markami Profila i Fersina, a następnie połączono je z grupą Alphacan Group siness unit.

W ciągu tych lat rozwinęliśmy i wzmocniliśmy działalność na naszych południowoeuropejskich rynkach docelowych poprawiając eksport, który dysponuje strukturą zdolną w pełni zaspokoić potrzeby profesjonalnych operatorów rynku referencyjnego oraz użytkowników końcowych.

ALPHACAN GROUPAlphacan Group prowadzi działalność w 5 fabrykach w Europie, a jej personel składa się z 750 jednostek, wysoce wyspecjalizowanych i wyposażonych w wysoki poziom umiejętności, będących częścią jednostki Kem One Innovative Vynils. Grupa Alphacan dysponuje 2 Centrami R&D o zdolności produkcyjnej 80 000 ton profili PVC rocznie.

FIRMA Włoskim oddziałem Grupy Alphacan jest Alphacan SRL, która produkuje i sprzedaje na całym świecie systemy profili do okien i drzwi PVC.

Hi -Techniczna wiedza i działalność badawcza tak świetnej grupy jak Alphacan doskonale łączą się z osobliwościami włoskiej tradycji, takimi jak kreatywność, talent projektowy, dbałość o szczegóły, dzięki czemu nasze produkty osiągają wysoki poziom jakości zarówno pod względem osiągów technicznych i linii stylizacyjnych

Alphacan SRL działa głównie na rynku włoskim iw ciągu ostatnich lat zintensyfikował działalność eksportową zdobywając coraz większe udziały w rynku w Europie Południowej, na Bałkanach i w Ameryce Łacińskiej.Alphacan jest od początku nie tylko wiodącą firmą na włoskim rynku profili PVC, ale również jako pierwsza wprowadziła na rynek południowo-wschodniej Azji profile okienne PVC, co charakteryzuje wzniesiony przez klimaty tropikalne o dużej wilgotności i ekstremalnych temperaturach. Od ponad 40 lat produkujemy i montujemy okna wyposażone w profile Alphacan, co z biegiem czasu potwierdza ich niezrównane piękno, wyjątkowość, wytrzymałość i niezawodność.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek