ALPEMADRE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 65 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 65 elementów

ALPEMADRE

Producent: Alpemadre

Alpemadre to firma z siedzibą w Veneto (Włochy) specjalizująca się w produkcji mebli łazienkowych i mebli pralniczych.

Nazwa marki wywodzi się od charakterystycznej lokalnej góry Alpe Madre, Massiccio del Grappa.

Firma zakorzeniła się tutaj , gdzie budowanie mebla do perfekcji to wiedza, że stolarze byli przekazywani z ojca na syna, a kamieniarze od wieków pracują w kamieniu. Tam, gdzie woda wbija się w podłoże, pojawia się ponownie na równinie i wpada do serca miasta: Bassano del Grappa.

charakterystyczne elementy tego obszaru to drewno, woda, skała, a zatem to właśnie natura inspiruje meble marki Alpemadre.

Eleganckie i ze współczesnym gustem, innowacyjne rozwiązania, które zmieniają dom i na nowo definiują przestrzenie w harmonii z dzisiejszym życiem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek