ALPAC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ALPAC

Producent: Alpac

Firma ALPAC od 30 lat specjalizuje się w oknach zintegrowanych: systemy dociepleń rolet, osłon przeciwsłonecznych, paneli pełnych i żaluzjowych.

propaguje kulturę energooszczędności i jest partnerem GBC i KlimaHouse.

ALPAC od 30 lat specjalizuje się w oknach zintegrowanych: systemach termoizolacyjnych integrujących różnego rodzaju rolety – roletowe, panelowe lub listwowe, osłony przeciwsłoneczne, rolety techniczne oraz szeroka gama skrzynek roletowych i dopasowanych okuć.

Zintegrowane systemy ALPAC zapewniają izolację cieplną, dźwiękoszczelność i wysoki poziom energooszczędności

bardzo praktyczne, mogą obniżyć koszty budowy, gwarantując wykończenie okna w kilka kroków.

ALPAC jest pierwszą firmą oszczędzającą energię, która przyjęła system szczupłej produkcji, z ciągłymi badaniami i innowacjami, aby przewodzić ewolucji rynku t ogłasza nowe standardy budowlane. ALPAC promuje kulturę efektywności energetycznej i jest partnerem GBC, KlimaHouse i AIPE.

ALPAC jest bezpiecznym, niezawodnym i elastycznym partnerem dla budowniczych, monterów okien i planistów, przyzwyczajonych do dostarczania naprawdę szytych na miarę rozwiązań. Ma swój wkład w odpowiednie projekty architektoniczne, takie jak CityLife - Residenze Libeskind i Bicocca Village w Mediolanie (Włochy)

działa również w zakresie renowacji, jak Complex Rubens 10 w Mediolanie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek