ALICE CERAMICA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 59 elementów

ALICE CERAMICA

Producent: Alice Ceramica

ALICE CERAMICA to nowa marka w świecie łazienki. Planowanie i produkcja wyrobów sanitarnych w ceramice to jej prosta misja. Trudniej jest odnieść sukces w jej innowacjach, eksperymentowaniu i proponowaniu rynkowi nowych rozwiązań i oryginalnego podejścia. nowość jest naszą wartością, a nowość naszym celem nie tylko w projektowaniu naszych produktów, ale także w sposobie radzenia sobie z rynkiem i jego zwyczajami, często przestarzałymi i coraz częściej uznawanymi za nieuniknione. Nie wierzymy w dogmaty i dlatego patrzymy na łazienkę i jej rynek z innego punktu widzenia. luksus, na który naprawdę możemy sobie pozwolić, ponieważ jesteśmy młodą jędrnością, giętkością i dynamiką. istnieją wspaniałe przestrzenie do odkrycia, również dla najbardziej wyselekcjonowanej i osobistej przestrzeni każdego, czyli wanny. to jest nasza misja.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek