ALIAS SECURITY DOORS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ALIAS SECURITY DOORS

Producent: Alias Security Doors

Założona w 2002 roku firma ALIAS powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w dziedzinie drzwi antywłamaniowych przez Dario Vaccari. Dogłębna znajomość rynku i umiejętności menedżerskie Dario Vaccari, wraz z projektem technicznym opracowanym przez Maurizio Castignoli i projektem Roberto Tortellottiego, doprowadziły ALIAS na czołowe pozycje na rynku w ciągu kilku lat.

innowacji, ALIAS zapewnił sobie wiodącą pozycję na rynku, stając się jedną z najlepszych włoskich firm. Wewnętrzny dział techniczny współpracuje z dyrektorem projektowym Roberto Tortellottim, aby opracowywać coraz bardziej wyrafinowane produkty pod względem parametrów technicznych i estetyki.

ALIAS działa na rynku włoskim za pośrednictwem sieci przedstawicieli i sklepów detalicznych, aby zapewnić niezawodną i terminową obsługę posprzedażną serwis na terenie całych Włoch.

ALIAS skonsolidował swoje stosunki handlowe z Francją, Belgią, Hiszpanią, Portugalią, Grecją, Czechami, Rosją, Bułgarią, Rumunią i zwraca uwagę na rozwój nowych rynków wschodzących.

Każdego roku ALIAS zajmuje udział w głównych targach i wydarzeniach, w tym MADE (wystawa Milano Architettura Design Edilizia), BATIMAT w Paryżu, a ostatnio wystawa BIG FIVE w Dubaju.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek