ALEXANDRE TURPAULT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

ALEXANDRE TURPAULT

Producent: Alexandre Turpault

Założona w 1847 roku przez Alexandre'a Turpaulta, Dom Projektuje, produkuje i dystrybuuje kolekcje bielizny domowej: pościeli, akcesoriów, bielizny kąpielowej i bielizny stołowej

Historia Alexandre'a Turpaulta zaczyna się w Cholet na zachodzie Francji, gdzie uprawia się płótno są istotną częścią krajobrazu. W tym czasie kultura, tkactwo i produkcja pościeli lnianej były główną częścią wzrostu gospodarczego regionu.

Nasz dom od początku odnosił sukcesy w zaopatrywaniu prestiżowych francuskich domów towarowych (pierwszy dostawca bielizny domowej Le Bon Marché ) i założenie w styczniu tradycyjnej „Białej Wyprzedaży”.

W 1997 roku rodzina Vanderschooten kupiła markę wraz z całym jej know-how i dziedzictwem. Vanderschooten to rodzina z północnej Francji tkająca i produkująca tekstylia domowe od 1947 r. – rodzinna tradycja kontynuowana do dziś z rodziną nadal na czele firmy.

Od tego czasu, od ponad 170 lat, marka jest dystrybuowana w ponad 60 krajach na całym świecie i oferuje swoje dziedzictwo, know-how i niepowtarzalny styl.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek