ALELUIA CERÂMICAS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ALELUIA CERÂMICAS

Producent: Aleluia Cerâmicas

Dziś, po ponad stuletniej działalności, Aleluia Cerâmicas to zaawansowana technologicznie firma, światowy referencja w produkcji i zdobieniu porcelanowych i ceramicznych płytek ściennych i podłogowych. Aleluia Cerâmicas jest obecna na pięciu kontynentach, eksportując ponad 70% swojej produkcji do ponad 60 krajów, z globalną siecią ponad 100 dystrybutorów, 700 detalistów i około 4500 punktów sprzedaży.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek