ALDECO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ALDECO

Producent: Aldeco

Aldeco, Interior Fabrics, to dynamiczna i kreatywna portugalska marka, która komercjalizuje wysokiej jakości tkaniny do wnętrz na całym świecie, czerpiąc inspirację z dziedzictwa światowego i jego kultur.

Jest to firma rodzinna, założona przez Alberto Dias (CEO) w 1993

jego córki Susana Dias (dyrektor kreatywny) i Magda Dias (dyrektor ds. operacji wewnętrznych) dołączyły później, aby pomóc w zarządzaniu firmą. To połączenie stworzyło wiodącą, aktywną i obiecującą strukturę.

Z siedzibą w Portugalii (Oporto, Lizbona i Algarve), Hiszpanii (Madryt) i Francji (Paryż), nasze salony są strategicznie zlokalizowane w prestiżowych lokalizacjach w każdym kraju.

Nasze kolekcje są tworzone wyłącznie przez nasz dział projektowy, z pasją i innowacyjnością, inspirowane sztuką i zawsze w zgodzie z trendami mody i wzornictwa.

Tworzymy koncepty i dostarczamy je poprzez nasze kolekcje – Wysokiej klasy tkaniny o innowacyjnych wzorach, doskonały dotyk, i piękne dla oka

nasze tkaniny muszą być eleganckie, funkcjonalne, łatwe w pielęgnacji i odporne. Oferujemy duży panel tkanin: jedwabie, aksamity, len, szenile, organzy, drukowane tkaniny bawełniane, tafty i zaciemnienia. Dostarczamy również tkaniny techniczne, takie jak TREVIRA CS, ognioodporne, teflonowe (wodoodporne) i odporne na plamy.

Zobowiązujemy się być częścią „nowej fali” uderzającej w świat edycji, stawiając na kreatywność i aranżację wnętrz po pierwsze, dążenie do innowacji i podejmowanie ryzyka.Być może jest to powód, dla którego zdobyliśmy kilka nagród w dziedzinie dekoracji i wystroju wnętrz

Nasz Dział Jakości, Zespół Sprzedaży, międzynarodowi agenci i dystrybutorzy rozsiani po całym świecie pozwalają nam dostarczać naszym klientom wysoki poziom obsługi i jakości produktów.

Naszym codziennym wyzwaniem jest zapewnienie maksymalnej satysfakcji naszym klientom, dostosowując nasze usługi i produkty do potrzeb naszych klientów.

Możesz polegać na naszym doświadczeniu i know-how, aby pomóc , doradzamy i pomagamy od początku do końca Twoich projektów.

Aldeco stało się międzynarodowym punktem odniesienia dla architektów, projektantów i dekoratorów.Dystrybuujemy nas w 52 krajach, a nasze tkaniny zostały wybrane do dekoracji znanych hoteli, restauracji i vate house, budując prawdziwe partnerstwo z naszymi klientami.

Naszą tajemnicą jest bycie globalnym, nie zapominając o tym, co nas wyróżnia: nasza tożsamość, kreatywność i profesjonalizm, świadczenie najlepszej obsługi, tworzenie zaskakujących i innowacyjnych koncepcji, oferowanie szerokiego asortymentu oryginalnych produktów, aby wstrząsnąć i ulepszyć świat haju i tkaniny.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek