ALCHEMILLA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ALCHEMILLA

Producent: Alchemilla

Alchemilla to młody start-up projektowy, którego misją jest dostarczanie niezbędnych i użytecznych rozwiązań projektowych, aby sprostać ciągłemu zapotrzebowaniu na higienę i bezpieczeństwo we wspólnych przestrzeniach w życiu codziennym. Narodził się w 2020 roku ze współpracy dwóch uzupełniających się elementów, które składają się na jego siłę i wyjątkowość: głównego projektanta Simony Baccanti, z międzynarodowym szkoleniem i doświadczeniem, oraz firmy inżynieryjnej Automa 2000 z Romagnoli, ze znaczną ilością podwykonawców doskonałości.

Zasady Alchemilli Zaburzenie nawyków w 2020 roku przyniosło świadomość potrzeby przemyślenia środowiska i przestrzeni. Pracując nad tą potrzebą, Alchemilla wprowadza zupełnie nową kategorię produktów, tworząc nowatorskie rozwiązania projektowe w zakresie higieny, które można zintegrować zarówno przy tworzeniu nowych przestrzeni, jak i w przestrzeniach już istniejących, wzbogacając je o dyskrecję i szacunek. W szczególności dział kontraktowy Alchemilli zajmuje się współpracą przy projektowaniu nowych środowisk biurowych, hotelarskich, handlowych, mieszkaniowych, kulturalnych i jachtowych, oferując w 100% konfigurowalne rozwiązania, jeśli chodzi o końcowe wykończenie i kolorystykę. Wartości prostoty i funkcjonalności są niezbędne we wszystkich urządzeniach Alchemilla: opatentowane i wyprodukowane we Włoszech, łączą szlachetne i zaawansowane materiały, takie jak stal nierdzewna z czystym i ponadczasowym wzornictwem, idealne do każdego luksusowego środowiska, w którym łączy się higiena i bezpieczeństwo ze stylem są priorytetem.

Asortyment Alchemilla Obecna oferta produktów Alchemilla składa się z linii dozowników ściennych, z opcjonalnymi funkcjami blokowymi i bezdotykowymi oraz bardzo wysokiej jakości estetycznej, wykonanych ze stali nierdzewnej o różnym wykończeniu, np. róż złoty i 24 karatowy, odpowiedni do luksusowych wnętrz, gdzie ogólne wrażenia klientów są szczególnie ważne. Wszystkie produkty z linii Alchemilla można dostosować do indywidualnych potrzeb i pokryć warstwą lakieru proszkowego, polerować elektrolitycznie lub pokryć metalami szlachetnymi: trzy metody, które gwarantują trwałość i doskonałość estetyczną każdego produktu z gamy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek