ALBED

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ALBED

Producent: Albed

Od 1964 roku Albed tworzy rozwiązania techniczne z aluminium i szkła dla architektury wnętrz. Są firmą produkcyjną z inżynierskim zapleczem i są z tego dumni, bo to jest ich mocna strona. Ich technologia, know-how i cykl produkcyjny, wykonywane całkowicie we własnym zakresie, umożliwiają im tworzenie wysoce spersonalizowanych produktów i oferowanie usług „szytych na miarę” dla każdej potrzeby projektowej. Oferują pełną gamę rozwiązań technicznych, które można spersonalizować, aby pomóc projektantom i które znacznie wykraczają poza klasyczną koncepcję katalogu produktów. Ich jest wszechstronnym wszechświatem modułowym składającym się z drzwi, ścian przesuwnych i ścianek działowych, zaprojektowanych tak, aby idealnie pasowały do architektury. Wszystkie ich produkty są ściśle Made in Italy, przy użyciu surowców w 100% nadających się do recyklingu, bardzo wysokiej jakości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek