ALBATROS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

ALBATROS

Producent: Albatros

Włoska historia wellness odradza się dzięki Albatros, dzięki gamie wysoce innowacyjnych produktów zaprojektowanych dla każdej potrzeby. Wanny z hydromasażem, minibaseny, sauny: wellness ma nowe skrzydła, stricte Made in Italy i wysokiej jakości.

Albatros: marka, która sprawiła, że śniliśmy

doświadczenia zawodowe jednak zarówno solidne, jak i konkretne. Pierwszy rozpoczyna karierę jako Sales Manager w salonie mebli łazienkowych w Rzymie, drugi, po ważnym doświadczeniu menedżerskim w branży stalowej, inspirowany hutą ojca, założył w latach dziewięćdziesiątych swoją pierwszą firmę produkującą meble łazienkowe.

Pierwszy cel: oczywiście latać

W konsekwencji, uznaj Albatrosa za punkt odniesienia we wszechświecie łazienek i wellness. Rozwiń szczególne obszary przyciągania marki, takie jak innowacje technologiczne, badania materiałów, design, Made in Italy i staranne przetwarzanie. Optymalizacja obsługi klienta, aby kontynuować konstruktywny dialog i położyć podwaliny pod nowe sukcesy.

Badania jako filozofia

Przestrzeń łazienkową pojmujemy jako miejsce introspekcji i piękna. Sauna, łaźnia turecka czy kąpiel w spa Albatros powinny być poszukiwaniem, a nie luksusem. Dobre samopoczucie zarówno dla ciała, jak i umysłu. Jakość życia powinna stać się codziennym priorytetem.

Wartości: jakość, ludzie, wyprodukowano we Włoszech

Naszym priorytetem jest jakość życia. Badania i szczegóły przeprowadzone na naszych produktach gwarantują taką jakość. Jakość pracy, szacunek dla wszystkich, którzy z nami pracują, bezpieczeństwo, wdzięczność za pasję i sumienność, jaką wszyscy poświęcają projektowi Albatros.

Ważny podpis: powrót do początków

Podpis towarzyszył Albatrosowi w jego najlepszych latach i jest dzisiaj po raz kolejny obecna w firmie w jeszcze bardziej znaczącej roli. Dusza kreatywna, dyrektor artystyczny, projektant, szef ciekawego i młodego zespołu. Podpis należy do Claudio Papa, postaci, która skupia się na innowacyjnym wzornictwie, szczególnie w strefie wellness.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek