AKIFIX

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


AKIFIX

Producent: Akifix

Akifix SpA jest wiodącą firmą w branży mocowań – elementów okuć do płyt gipsowo-kartonowych oraz akcesoriów do systemów powłok termoizolacyjnych.

Obecnie posiada ponad 3500 klientów w 53 różnych krajach oraz asortyment ponad 5000 produktów.

Włochy, Południe Europa i basen Morza Śródziemnego to rynki, na których firma jest absolutnym punktem odniesienia w tym sektorze, a marka Akifix jest synonimem wysokiej jakości i niezawodności.

Z biegiem lat Akifix zmienił swoją ofertę z tradycyjnych branż – płyt gipsowo-kartonowych i izolacji – poszerzając do innych segmentów rynku, takich jak, między innymi: oświetlenie, farby i narzędzia do malowania, elektrotechnika.

Każdy sektor ma dedykowaną markę korporacyjną, która zapewnia absolutną widoczność i identyfikowalność produktów Akifix.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek