AIRBORNE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

AIRBORNE

Producent: Airborne

Dziś Airborne oferuje 35 różnych pokrowców pasujących do krzesła AA, ponadczasowe odniesienie do współczesnego wzornictwa, a także 2 wersje stołu AO, zaprojektowanego przez F Lasbleitza. Firma sprzedaje również stolik kawowy „Miss Trèfle”, pierwsze dzieło „At Once Studio Design” dla Airborne. Jego czysty i roślinny design idealnie pasuje do DNA marki.

„Airborne France” został założony przez Charlesa Bernarda w 1951 roku. W jego warsztacie wyprodukowano dwieście kultowych modeli. Projektanci tacy jak Pierre Guariche, Olivier Mourgue, Daniele Quarante, Yves Christian między innymi wzmocnili światowy wizerunek firmy.

Historycznie, flagowym statkiem Airborne jest krzesło AA. Krzesło «BKF» zostało zaprojektowane w 1938 roku przez Antonio Bonneta, Juana Kurchana i Jorge Ferrari-Hardoya. Sukces był natychmiastowy. Stworzyli ikonę współczesnego designu. W 1951 roku Charles Bernard, uznając jego kultowy status, rozpoczął produkcję krzesła na rynek francuski i europejski, nazywając je krzesłem AA. Oryginalny model ewoluował wraz z upływem czasu i trendami. W latach siedemdziesiątych krzesło zostało wykonane w trzech częściach z możliwością demontażu. Oryginalna okładka również ewoluowała: zaprojektowane przez Airborne bawełniane okładki z centralnym białym szwem, emblematem marki, i od tego czasu co roku tworzy nowe modele.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek