AGUSTAV

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

AGUSTAV

Producent: Agustav

AGUSTAV to innowacyjna firma zajmująca się obróbką drewna i projektowaniem z siedzibą w Reykjaviku na Islandii. Młode przedsiębiorstwo zostało założone w 2012 roku przez producenta mebli Gústava Jóhannssona i projektantkę Ágústa Magnúsdóttir i oferuje ręcznie robione meble. W AGUSTAV proces tworzenia koncentruje się na ocenie estetyki i funkcjonalności. Jakość produktu zapewnia zastosowanie starannie dobranych, wysokiej jakości materiałów, umiejętnie wykonanych przez producentów mebli. AGUSTAV dba o środowisko, sadząc drzewo za każdy sprzedany przedmiot, a także stosując certyfikowane, przyjazne dla środowiska opakowania. Kawałki litego drewna z warsztatu AGUSTAV są produkowane na zamówienie i wysyłane na cały świat.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek