AGOSTINIGROUP

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


AGOSTINIGROUP

Producent: Agostinigroup

Grupa Agostini z siedzibą w Quarto d'Altino jest ważnym producentem okien.

Luciano Agostini założył firmę pod nazwą ETP i rozpoczął produkcję okien z PVC w 1963 roku

W latach 70. zmieniono nazwę firmy na Agos Avvolgibili i wprowadzono wytłaczanie proszku PVC. W połowie lat osiemdziesiątych Agostini we współpracy z innymi europejskimi firmami wypuściło na rynek nową serię okien PCV. Ten projekt dał początek Soteco. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych firma została przejęta przez Archimede Progetti, wiodącego producenta okien drewniano-aluminiowych i rozpoczęła produkcję paneli żaluzjowych i żaluzji w Fibex, nowym i innowacyjnym materiale z włókna szklanego.

W 2005 roku Agostinni, Agos, Soteco i Archimede postanowili połączyć swoją wiedzę i energię i utworzyli Grupę Agostini, kontynuując produkcję okien drewniano-aluminiowych, okien PCV, okiennic panelowych i okiennic w Fibex.

W 2011 roku wspólnie z innymi wiodącymi firmami z tej samej branży , Germano Agostini założył ANFIT. Miało to na celu ustanowienie niezawodnych standardów jakości, które definiują produkty made in Italy.

Celami Grupy Agostini są metody produkcji okien, które łączą w sobie design i innowacyjność, technologię i jakość, izolację oraz stosowanie stale ulepszanych materiałów, a także jako ograniczenie odpadów i poszanowanie środowiska.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek