AGGY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

AGGY

Producent: Aggy

„Aggy” to designerska marka produkująca meble, założona z myślą o wytwarzaniu wyjątkowych, wysokiej jakości mebli i udostępnianiu ich klientom. „Aggy” to akronim nazw Agota – projektantka mebli i produktów oraz jej tata – Gytis, który ma ponad 30-letnie doświadczenie w branży meblarskiej. Marka narodziła się w rodzinie pasjonującej się projektowaniem, a jej celem jest dostarczanie klientom wyjątkowych projektów i wysokiej jakości produktów. , jakość i czysta estetyka wykonania. Współpracujemy z lokalnymi warsztatami, aby produkować wszystko na Litwie, aby zapewnić zrównoważony, długotrwały produkt.

Nasze produkty zostały docenione przez społeczność projektantów - prestiżowe media, takie jak „Design Milk”, wystawiane na całym świecie w Mediolanie, Paryżu, Barcelonie i nagrodzony nagrodą A' Design - złotą ceną.

AKTYWNY RELAKS JAKO STYL ŻYCIA

"Aggy" to odprężający, powolny sposób życia. Wierzymy, że w każdym elemencie Twojego otoczenia ważne jest spokojne nastawienie i harmonia.

Myślimy o nowych, kreatywnych sposobach, aby cieszyć się życiem na zewnątrz i we wnętrzach oraz dostarczać innowacyjne, zabawne elementy projektowe naszym klientom, którzy cenią sobie łatwy, relaksujący i jednocześnie odpowiedzialny sposób życia.Dlatego nasze projekty mówią o prostym i powolnym stylu życia z trwałym podejście do tego.

„Aggy” to nowa marka mebli z kreatywnym i slow-life nastawieniem, która oferuje innowacyjne pomysły na stylowe aranżacje.Proste, czyste geometryczne kształty naszych projektów nie tylko wnoszą coś nowego, są al więc wyrazem nowego stylu życia. Projekty Aggy są oryginalne, zabawne, z nowym sposobem na cieszenie się cennym czasem w stylowym i funkcjonalnym otoczeniu.

Kolekcje są opracowywane z dbałością o współczesne potrzeby projektowe.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek