AGENA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

AGENA

Producent: Agena

AGENA®, ponad 50-letnia historia włoskiej firmy specjalizującej się w najwyższej klasy tapetach i tkaninach do dekoracji wnętrz.

Silny duch przedsiębiorczości, wrażliwa dalekowzroczność i niezwykła umiejętność interpretacji ewolucji i trendów rynku oraz potrzeb konsumentów to cechy AGENA®, firmy, która może pochwalić się 50-letnim doświadczeniem w branży jako jedna z najbardziej charakterystycznych firm oferujących produkty Made in Italy i która specjalizuje się w produkcji i dystrybucji najwyższej klasy tapet i tkanin do dekoracji wnętrz.

Kapilarna sieć dystrybucji najlepszych specjalistycznych salonów na całym rynku włoskim i międzynarodowym, umożliwia Massimo Noto - kreatywną duszę i dyrektor handlowy firmy, a także jedyny menedżer i prezes od 1990 roku - patrzeć w świetlaną przyszłość.Bez zarozumiałości, ale dumy, jego filozofia wyraża całą miłość i szacunek dla codziennej pracy nad innowacjami i badaniami: „Moim osobistym celem jest z pewnością nie zadowolić wszystkich” – mówi. „Wchodząc do domów tych, którzy tak jak ja podróżowali po całym świecie i obserwowali i poznawali wszystkie jego twórcze aspekty, oznacza oferowanie w każdym momencie stylu, który jest w stanie wyjaśnić rzeczywistą potrzebę, to znaczy żyć w zgodzie z prostotą i elegancja”.

Tkaniny i tapety produkowane przez AGENA® do wysokiej klasy dekoracji wyjaśniają codzienny luksus „par excellence”, czyli innymi słowy rezultat innowacyjnej kreatywności AGENA® i certyfikowanej jakości w całości wyprodukowanej we Włoszech.

Sugeruje radość i smak życia poprzez dekorowanie naszych domów bez wywracania ich do góry nogami i nadawania im silnej osobowości.

„Moda przemija, styl pozostaje” był jednym z ulubionych cytatów Coco Chanel, a styl AGENA reprezentuje dzisiaj potężna i awangardowa marka, która potrafi wyznaczać trendy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek