AFOLKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 401 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 401 elementów

AFOLKI

Producent: Afolki

Afolki Berber Rugs sprzedaje dywany, maty i namioty pochodzenia berberyjskiego, osiadłe osoby z wierzchowców Atlas lub koczownicze tuaregi. Mohamed El Alami, właściciel i założyciel firmy, od zawsze współpracował z licznymi architektami i projektantami wnętrz przy realizacji projektów mebli do nowoczesnych rezydencji, starych rezydencji, rustykalnych domów i mieszkań miejskich. zajmuje się doradztwem w zakresie aranżacji salonów, punktów sprzedaży, eventów, targów i wystaw sztuki. Afolki od kilku lat jest protagonistą w Maison&Objet w Paryżu oraz w FuoriSalone del Mobile w Mediolanie

Mohamed El Alami zajmuje się bezpośrednio, bez pośredników, działalnością selekcyjną, zbiórką, zakupem i importem dywanów i mat bezpośrednio realizowanych przez Wysokie i Medium Atlas w Maroku, a tuareski w Mauretanii.

Dywany berberyjskie ze wszystkich kolekcji obecnych w katalogu są wynikiem selekcji przewracanej w kilku wioskach, dom po domu, w celu zidentyfikowania i zebrania oryginalnych artykuły, unikatowe dzieła, które tutejsze kobiety opracowują na starożytnych ręcznych ramach, wyrażające ich fantazję wspaniałymi kolorami, rysunkami i typowymi symbolami kultury berberyjskiej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek