AF SYSTEMS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


AF SYSTEMS

Producent: AF Systems

AF Systems jest wiodącą włoską firmą w rozwoju i dystrybucji innowacyjnych rozwiązań dla pełnej pasywnej ochrony przeciwpożarowej.

Technologie AF Systems zabezpieczają przed rozprzestrzenianiem się ognia poprzez uszczelnianie przejść kabli elektrycznych, rur wodnych i kanałów wentylacyjnych oraz instalując ppoż. oceniane bariery/inne autorskie systemy umożliwiające podział pomieszczeń. Skuteczne odgrodzenie ogranicza pożar do niewielkich obszarów przez określony czas (120' lub 180'), zapewniając w ten sposób ciągłość działania, zmniejszając uszkodzenia mienia i zapewniając cenny czas na ewakuację budynków.

Wszystkie produkty są wyposażone w międzynarodowe certyfikaty zgodne z normami europejskimi EN 1366. Ponad 20 zintegrowanych certyfikacji produktów, obejmujących ponad 140 certyfikowanych zastosowań, jest w stanie objąć wszystkie najczęstsze i technologicznie istotne przypadki spotykane w praktyce.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek