ADL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ADL

Producent: ADL

ADL to firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji systemów otwierania i zamykania do łączenia przestrzeni wewnętrznych stworzona w 2004 roku przez przedsiębiorcę i projektanta Massimo Luca.

Dzisiejsza gama produktów oferuje szeroką gamę zaawansowanych technologicznie rozwiązań, w tym klasyczne przesuwne systemy, składane drzwi przesuwne i drzwi przesuwane w ścianie, a także innowacyjne drzwi na zawiasach, duże drzwi obrotowe, fascynujące otwory w stylu książki oraz wyrafinowane szklane i aluminiowe drzwi przesuwne, które są zlicowane ze ścianą. Otwory, które oferują idealne rozwiązanie dla komfortu i dobrego samopoczucia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek