ADICO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów

ADICO

Producent: Adico

Adico, założona w 1920 roku przez Com. Adelino Dias Costa, należy do niewielkiej grupy MŚP w Portugalii, którym przyznano wyróżnienie „Lider MŚP” i do dziś jest firmą rodzinną z kapitałem w pełni portugalskim, która przez lata dokonała ogromnego wysiłku w celu pokonania barier internacjonalizacji. Obecnie jednym z podejść Adico jest projekt „mówiony po portugalsku”, obszar, który jest szczególnie wrażliwy i który przyczynił się do tej dynamiki i ją pobudził, otwierając swoje drzwi dla portugalskich twórców, którzy w rzeczywistości stawiają na karierę.

Adico - krótka historia

Firma rozpoczęła swoją działalność w latach 20-tych od produkcji łóżek żelaznych. W latach 30-tych ukierunkowała swoją produkcję na meble szpitalne, wykazując niezwykłe uzdolnienie do wyrafinowanych ówczesnych technologii, takich jak stoły do zabiegów hydraulicznych. W tym okresie Adico rozwija linię produkcyjną stołów i krzeseł do użytku na zewnątrz, wśród których wyróżnia się tradycyjne krzesło portugalskie. W latach 40-tych Adico zatrudniało już około 350 pracowników i dominowało w eksporcie na rynek portugalskich byłych kolonii, stając się największą firmą w branży mebli szpitalnych. Od lat 90-tych Adico koncentruje się na rozwoju nowych linii mebli, skupiając się na designie i technologii w branży medycznej, czym wyróżnia się na rynku krajowym i międzynarodowym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek