ADAL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

ADAL

Producent: Adal

Firma ADAL została założona w 1953 roku i jest obecnie jedną z największych firm w sektorze kontraktowym w Japonii. Obecnie rozwija się w różnych obszarach świata prezentując katalog produktów łączących tradycyjne wzory z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w ciągłym poszukiwaniu ofert szytych na miarę. Futurystyczna produkcja jest wynikiem najbardziej innowacyjnych technologii cyfrowych. Ponadto ADAL oferuje ponad 1000 danych 3D do celów marketingowych i promocyjnych.

Look into Nature Collection rodzi się jako doskonała synteza szerokiej produkcji zebranej w serii katalogów produktów, które firma ADAL opracowała dla swoich klientów w ciągu ostatnich 70 lat. lat. W kolekcji znajdują się elementy szyte na miarę, fachowo stworzone z myślą o potrzebach klienta, a także prezentujące oryginalne i niepowtarzalne meble, które mają być liderem na rynku.

Centralną wartością firmy ADAL jest zrównoważony rozwój, a jej obowiązkiem jako japońskiej firmy jest promowanie igusa, tradycyjnej i zrównoważony materiał w skali globalnej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek