ACTIU

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 282 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 282 elementów

ACTIU

Producent: Actiu

Nowe podejście do mebli, aby stworzyć bardziej przyjazne i produktywne środowisko pracy. To misja firmy Actiu, która zajmuje się produkcją i sprzedażą mebli biurowych, kontraktowych oraz innych rozwiązań wyposażenia wnętrz. Oryginalne i kreatywne doświadczenie przedsiębiorczości oparte na Actiu Technology Park, parku technologicznym stworzonym przez architekta José María Tomás Lavador w gminie Castalla w Hiszpanii. To stąd kreacje firmy trafiają na rynki międzynarodowe, wzmocnione swoim niepowtarzalnym charakterem. Nie tylko proste biurka i stacje robocze, ale narzędzia, które nadadzą nowy impuls Twojemu profesjonalizmowi i pozwolą osiągnąć nowe cele. Silnie zintegrowana z terytorium Castalla, położona w połowie drogi między Walencją a Alicante, działalność jest zawsze zgodna z jej wizją, zgodnie z którą przestrzenie biurowe muszą być wzbogacone o praktyczność i wyrafinowanie, elastyczność i zdolność do zaspokojenia różnych potrzeb nowoczesnych środowisk pracy . Idzie to w parze ze wzrostem wrażliwości na środowisko. Zrównoważony rozwój doprowadził Actiu do uzyskania certyfikatu LEED Gold za efektywność energetyczną i ślad środowiskowy budynków biorących udział w procesach produkcyjnych.

Projekt i funkcjonalność w miejscu pracy: meble biurowe zgodnie z podejściem ActiuInnovation: ta prosta zasada jest wpisana w DNA Actiu , która prezentuje się na międzynarodowych rynkach z propozycjami mebli biurowych, które potrafią zaskoczyć. Nieustannie zmieniająca się, nieustannie odnawiająca się filozofia produkcji i twórczości, która obraca się wokół roli designu, rozumianego jako płynny, płynny element. Design będący synonimem ludzi, materiałów, kształtów, kolorów, wrażeń i doświadczeń. Design jako ostateczny cel projektu, który jest wynikiem drobiazgowych i ciągłych badań. Actiu ma na celu odnowienie środowiska pracy poprzez wprowadzenie funkcjonalności i elegancji, dzięki czemu marka nigdy nie ustaje w swoich kreatywnych działaniach.

Komercyjna propozycja Actiu jest sformułowana zgodnie z różnymi potrzebami osób, które mają swoje miejsce pracy w biurze. W ofercie znajduje się wiele kategorii produktów, od lad recepcyjnych po systemy biurek, krzesła konferencyjne, meble archiwalne i przegrody biurowe. Każdy produkt Actiu charakteryzuje się koncepcją równowagi, która wynika z połączenia wysokiej jakości materiałów i funkcjonalności. Na przykład krzesła biurowe charakteryzują się ergonomią i możliwością dostosowania do potrzeb użytkownika. Ciągłe dążenie do innowacji widać również w regałach, które mają na celu oferowanie użytecznych przestrzeni do organizowania informacji, nie zaniedbując designu. Dostępność jest postrzegana jako sposób oferowania optymalnych rozwiązań, w związku z czym zapewnia dynamikę i elastyczność nawet w najbardziej zorganizowanych środowiskach pracy. Zastosowanie niezawodnych materiałów, takich jak drewno, szkło, aluminium i metal, nadaje produkcjom Actiu nowoczesny wygląd i wyraźne powołanie do nowego, oryginalnego. Modułowość stanowisk pracy i praktyczność mebli wzmacniają również najbardziej poszukiwany projekt.

Krzesła i biurka Actiu do inteligentnych stanowisk pracy Praca Actiu jest stale wspierana przez partnerów, którzy podzielają tę samą miłość do designu co hiszpańska firma. Różnorodne wpływy twórcze sprawiają, że oferta marki jest szczególnie zróżnicowana i dostosowana do potrzeb firm. Marcelo Alegre, zdobywca nagrody Red Dot Award 2012, współpracował z Actiu przy tworzeniu m.in. krzeseł roboczych Arkitek, Stay i TNK A500. W tych kreacjach elastyczność aluminium i delikatność tkaniny wzmacniają zaawansowaną technologicznie konstrukcję, która dynamicznie dopasowuje się do wagi użytkownika.

Javier Cuñado w ten sam sposób wnosi całe swoje doświadczenie w tworzeniu ścian działowych, takich jak Połączyć. Złożona z materiału dźwiękochłonnego, ta propozycja rodzimego projektanta z Bilbao najlepiej interpretuje nakazy Actiu, ze względu na elegancką estetykę, która pozostawia miejsce na praktyczne zastosowanie. Z kolei kataloński duet Ramos & Bassols współpracował z iberyjską firmą przy tworzeniu stołów roboczych, mebli biurowych, foteli i siedzisk, które stały się częścią kolekcji Longo. Współczesna wizja biura, ciągłe poszukiwanie równowagi pomiędzy formą, funkcją i estetyką, zaskakuje w tym obszarze. Te motywy są szczególnie drogie Actiu i są oferowane z całą swoją mocą w kreacjach, które czynią modułowość i wszechstronność ich mocnymi stronami. W szerokiej gamie kreacji Actiu jest też trochę Włoch za sprawą genueńskiego architekta Enrico Frigerio, który współpracował z hiszpańską marką przy kolekcji Twist. Przegląd stacji roboczych, stołów konferencyjnych i mebli biurowych, który zmienia projekt przestrzeni i zapewnia nową funkcjonalność profesjonalnym środowiskom, które staje się inteligentne, gdzie funkcje są elastyczne i współdzielone.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek