ACQUARIO DUE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

ACQUARIO DUE

Producent: Acquario Due

Acquario Due zostało założone w 1986 roku przez Federico Zancanella, po tym jak rządził FAC (Federico Arte Ceramica), w latach 1981-1985.

Acquario Due to jeden z najbardziej wykwalifikowanych włoskich producentów w dziedzinie artystycznych płytek ceramicznych i kamienia lawowego.

Tym, co wyróżnia ofertę Acquario Due i czyni ją doskonałością, jest glazurowany kamień lawowy i jego ceramika do podłóg i wykładzin, ukierunkowana na rynek luksusu i prestiżu.

Te specyficzne wybory produkcyjne są wynikiem 30-letniego doświadczenia, wciąż kontynuowanego przetwarzania ceramika technikami artystycznymi/rzemieślniczymi.

Naszą misją jest odkrycie i rozwój tradycyjnej sztuki włoskiej ceramiki na różnych powierzchniach, pod znakiem stylu Acquario Due.

Zainspirowany kolorami malarzy, Tkaniny weneckie i architektura palladiańska, nasze kolekcje i kompozycje są idealnymi rozwiązaniami do tworzenia oryginalnych, trwałych aranżacji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek