ACQUABELLA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 61 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 61 elementów

ACQUABELLA

Producent: Acquabella

Acquabella zdaje sobie sprawę z potrzeby opracowania i ustanowienia systemu zarządzania jakością, aby osiągnąć nasz główny cel, aby wyróżniać się na tle innych. Acquabella narodziła się z wizją ożywienia środowiska kąpielowego. Nasze kreacje wciąż budzą emocje i pozwalają w pełni doświadczyć ich elegancji i piękna.

W konsekwencji dba o odpowiedzialne podejście do jakości, czego wymaga się od wszystkich członków swojej organizacji i współpracujących firm, kierując się zasadami działania mające na celu ciągłe doskonalenie i osiąganie wyznaczonych celów.

Made in Spain dla świataNasze produkty i nasza filozofia ucieleśniają do perfekcji istotę naszej ziemi i naszych ludzi. Naszym celem jest kreatywność połączona z chęcią doskonalenia się połączona z pasją do dobrze wykonanej pracy. Dbamy o detale i podążamy za najnowszymi trendami w projektowaniu bez uszczerbku dla wysokich wymagań w zakresie jakości i obsługi, które pozwoliły nam eksportować nasze kreacje do najbardziej wymagających lokalizacji.

Mocne strony Acquabelli Nasza odwaga i wytrwałość przywiodły nas tutaj 25 lat badań. Naszym celem jest elastyczność i konsekwencja w dostosowywaniu się do zmieniających się potrzeb klienta bez utraty własnego stylu. Staramy się nadal przewidywać i przewidywać przyszłe potrzeby naszych klientów.

Naszą siłą są nasi ludzie. Ich entuzjazm, kreatywność, poświęcenie i profesjonalizm uczyniły nas takimi, jakimi jesteśmy: odważnymi, innowacyjnymi, kreatywnymi, rygorystycznymi i globalnymi. Mamy i nadal będziemy zapewniać profesjonalną opiekę nad każdym projektem, w wykonaniu którego nasi klienci nam zaufali.

Innowacja jest synonimem Acquabelli. To pokarm, który nas odżywia. Tekstury, procesy, produkty, formuły, opakowania, projekt - wszystko można zmienić i/lub ulepszyć, aby zaoferować klientowi Acquabella to, co najlepsze.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek