ACQUA ALMA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ACQUA ALMA

Producent: Acqua Alma

Acqua Alma to marka Celli Group zajmująca się odpowiedzialnym zarządzaniem wodą pitną za pomocą systemów filtracyjnych. W temperaturze pokojowej lub schłodzonej, niegazowanej lub gazowanej, Acqua Alma to wybór dla tych, którzy chcą pić odpowiedzialnie. Dyspensery Acqua Alma zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Cosmetal są dostępne na całym świecie dzięki sieci autoryzowanych dystrybutorów. Wspólną misją grupy Celli i Cosmetal jest promowanie kulturowej przemiany konsumpcji filtrowanej wody

aby woda była szanowana, zarządzana w sposób odpowiedzialny, na zero km i bez odpadów. Zapewnienie korzyści konsumentom, restauracjom i środowisku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek