ABOUTWATER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 52 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 52 elementów

ABOUTWATER

Producent: Aboutwater

Dwie firmy połączyła pasja do baterii designerskich: sojusz Boffi i Fantini dał początek włoskiej firmie Aboutwater zajmującej się produkcją i marketingiem głowic prysznicowych, baterii łazienkowych i baterii kuchennych. Marka będąca synonimem wysokiej jakości produktów opartych na roli wody, prawdziwego surowca, z którego kształtują się projekty, pomysły i innowacyjne wizje. Kreacje, w których konstruktywna precyzja spotyka się z nowoczesnością, nie zapominając o niezbędnej funkcjonalności. Zwycięska kombinacja, której udało się podbić rynki.

O kranach i słuchawkach prysznicowych Firma Aboutwater oferuje kolekcje wykonane z solidnych i trwałych materiałów. Polerowany chromowany mosiądz i stal nierdzewna to znaki rozpoznawcze kolekcji AF/21, która powstała we współpracy z Naoto Fukasawa. Ta gama baterii umywalkowych i zestawów wannowych wyraża maksymalnie całą kreatywność japońskiego projektanta, oferując gamę czystych, czystych linii baterii, w których jakość surowca jest podnoszona do najwyższej. Geometryczne kształty i kwadratowe figury zawładnęły w ten sposób przestrzenią łazienki, wprowadzając poczucie ładu i eleganckiej prostoty. AL/23, kolekcja sygnowana przez Piero Lissoniego, również podejmuje fundamentalny temat esencjalności. Zastosowanie polerowanego i lakierowanego chromianu nadaje produktom z tej kolekcji elegancki wygląd, ale nigdy nie jest widoczny ani zbędny.

Jednak z AA/27 firma Aboutwater decyduje się zadziwić i polega na Michaelu Anastassiadesie, aby stworzyć kolekcję mikserów opartą na kontrast między uchwytem a ustami, pozornie oddzielonymi, ale w rzeczywistości połączonymi trzecim cylindrycznym elementem. Tego rodzaju zniekształcenie przestrzenne zaskakuje i fascynuje. Usta, nie spoczywające na fortepianie, tworzą prawdziwą iluzję optyczną i nadają swój ponadczasowy urok satynowanej stali nierdzewnej. To właśnie ekstremizacja pomysłów i kształtów skłania markę do zaproponowania AK/25, kolekcji zaprojektowanej we współpracy z Paik Sun Kim. Świat południowokoreańskich projektantów, pomiędzy orientalną a nowoczesną estetyką, znajduje swoje miejsce w tej gamie produktów, która obejmuje zestawy łazienkowe, baterie termostatyczne i baterie zlewozmywakowe. Głównymi tematami są czystość linii i objętości, poszukiwanie niespotykanych rozwiązań, które idą w parze z wygodą użytkowania. Zastosowanie Matt Gun Metal PVD nadaje produktom z tej kolekcji natychmiast rozpoznawalny wygląd.

O wodzie, stylowych i zrównoważonych bateriach i bateriach Działalność biznesowa firmy Outwater opiera się na pewnych założeniach dotyczących nie tylko roli wzornictwa, ale także społecznej odpowiedzialności Spółka. W rzeczywistości kreacje firmy są wytwarzane w sposób zrównoważony, przy użyciu metod, które mają na celu ochronę środowiska i tworzenie zrównoważonych produktów. Zastosowanie szczotkowanej stali nierdzewnej, występującej w mieszarkach i dmuchawach linii AF/21, świadczy o dążeniu marki do oferowania funkcjonalnych i przyjaznych środowisku rozwiązań. To rola wody jako surowca jest przykładem zaangażowania firmy Aboutwater w zrównoważony rozwój. Dbałość o procesy produkcyjne idzie jednak w parze z zdecydowanym zamiarem zachowania rzemieślniczych korzeni firmy. Aktywna na rynkach międzynarodowych, ale zawsze związana z włoską tradycją projektowania, firma jest w stanie nabrać globalnego i lokalnego znaczenia. To ostatecznie prawdziwa przewaga konkurencyjna firmy Aboutwater.

Historia firmy Aboutwater opiera się na spotkaniu dwóch firm noszących szyld designu Made in Italy: Boffi i Fantini. Boffi, marka związana z branżą mebli łazienkowych i kuchennych, od lat 90. ubiegłego stulecia to rzeczywistość całkowicie poświęcona innowacjom, z produktami zaawansowanymi technologicznie i dopracowanymi estetycznie. Podejście do rynków, bez obaw iz chęcią zadziwienia, szybko prowadzi firmę na znaczącą pozycję. Jednocześnie Fantini kontynuuje prace badawcze w sektorze baterii i armatury, tworząc przykłady, które międzynarodowe rynki natychmiast pokazują, że doceniają. Dzięki nieocenionemu know-how, firma z biegiem czasu rozwinęła własną tożsamość, natychmiast rozpoznawalną. Historia Boffi i Fantini, ideały obu firm oraz pasja do kranów i armatury, doprowadziły z czasem do sojuszu, którego kulminacją było narodziny firmy Aboutwater. Marka oparta na idei baterii nie tylko jako elementu funkcji użytkowej, ale także jako nośnika przekazów, stylów i oryginalnych projektów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek