ABK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

ABK

Producent: ABK

Doświadczenie ABK jest typowym włoskim biznesem. Firmie, założonej w 1992 roku w Emilii, udało się z biegiem czasu zdobyć pozycję o międzynarodowym znaczeniu na rynku wyrobów z kamionki porcelanowej. Recepta na sukces ABK all-Made in Italy polega na umiejętności przewidywania nowych trendów i potrzeb społeczeństwa, na ciągłych innowacjach procesów produkcyjnych i technologii, w dialogu z najważniejszymi graczami w świecie projektowania i planowania. Od produkcji płytek po produkcję dużych płyt pod powłoki, ABK przywiązuje szczególną wagę do każdego szczegółu, aby oferować skoordynowane i szyte na miarę rozwiązania. Dzięki technologii autopoziomowania możliwe jest na przykład tworzenie płyt o wysokiej plastyczności, idealnych do tworzenia wnętrz. Produkty ABK rozpowszechniane Made in Italy na rynkach międzynarodowych, ze szczególnym uwzględnieniem troski o środowisko. ABK wykorzystuje w większości swojej produkcji specjalną mieszankę Eco-Body, składającą się w co najmniej 40% z surowców pochodzących z recyklingu. W ten sposób marka dąży do połączenia piękna i troski o środowisko, aby naprawdę poprawić jakość życia swoich klientów. Dziś ABK może liczyć na ponad 5000 partnerów biznesowych w 80 krajach oraz 6000 pracowników. Cele te osiągnięto również dzięki synergii z centrum wystawienniczym Fiorano Modenese.

Powłoki gresowe ABK Sercem oferty ABK jest gres, oferowany w liniach podłóg, powłok, płyt i płytek odpowiednich do różnych powierzchni mieszkalnych, od łazienka na zewnątrz. W tym ostatnim obszarze wyróżniają się propozycje związane z podłogą Ghost. Wykonana z porcelanowego piaskowca powłoka inspirowana jest estetyką tynku délabré, przy jednoczesnym uważnym śledzeniu aktualnych trendów stylistycznych. Ciągła synteza przeszłości i teraźniejszości charakteryzuje działalność firmy, czego dowodem jest podłoga Out.20, która została zaprojektowana tak, aby wzbogacać środowiska zewnętrzne, ponieważ można ją łatwo układać na trawie, żwirze lub piasku.

Wśród kolekcji, które odtwarzają efekt drewna, wyróżniamy bardzo aktualnego Delfina, inspirowanego wenecką bricola, drewniane słupy, które zaludniają wenecką lagunę pokrytą słonawą wodą, lub wszechstronny Eco-Chic, odpowiedni zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Szczególnie cenione są kreacje z linii Wide&Style, takie jak inspirowana światem natury powłoka wewnętrzna Wide&Style Dark Edition. Linia Play inspirowana jest tradycyjnymi płytkami cementowymi, o unikalnym formacie 20x20, zaproponowanymi w 12 wariantach wzorów, pomiędzy motywami kwiatowymi a grafiką optyczną, charakteryzującą się materiałowymi dialogami pomiędzy marmurem nasiennym a polichromowanym, dla sugestywnych kreacji Mix&Match.

Meble łazienkowe , umywalki i wykończenia gresu Poza powłokami wewnętrznymi i zewnętrznymi, oferta ABK skupia się na asortymencie umywalek i półek podumywalkowych. Kolekcja Bath Design reprezentuje diamentową końcówkę katalogu firmy. Uwzględniono kreacje zdolne do bezproblemowej koordynacji z podłogami i powłokami, również dzięki drobiazgowej pracy polegającej na znalezieniu kombinacji kolorów i materiałów. Poza wieloma możliwościami personalizacji zaskakuje różnorodność stylów i kształtów. Począwszy od zastosowania gresu porcelanowego, ABK oferuje umywalki kwadratowe lub alternatywy o najbardziej miękkich i tradycyjnych kształtach. Pomieszczeniom wolnostojącym towarzyszą podwieszane meble łazienkowe, które najlepiej komponują się z resztą wyposażenia domu.

Wykończenia gresu porcelanowego nie tylko do powlekania, ale także do dekoracji, przyjmując design Wide&Style. Dzięki tej kolekcji możesz narysować dywany na podłogach, pokryć ściany tapetą, nadać niepowtarzalny wygląd przestrzeni zewnętrznej lub nadać indywidualny styl każdej przestrzeni publicznej lub komercyjnej. Wysokiej jakości nadruki cyfrowe odwzorowują wzory graficzne, geometryczne, kwiatowe czy motywy takie jak balony, roślinność, miejskie krajobrazy, co całkowicie niweluje percepcję przecieków. Wybór obejmuje setki motywów i tematów, które można łączyć ze wszystkimi innymi produktami ABK, do wszechstronnych projektów „na żądanie”, w pełni konfigurowalnych i dostosowywanych do potrzeb klienta.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek