ABIMIS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

ABIMIS

Producent: Abimis

Misją Abimis jest wprowadzenie do domu jakości profesjonalnej kuchni. Będąc częścią grupy Prisma, firmy z siedzibą w Veneto, która produkuje profesjonalne kuchnie ze stali nierdzewnej, Abimis jest skierowany do ostrożnych i wymagających odbiorców, którzy gotują z pasją i zabawą oraz chcą mieć w swoich domach narzędzia klasy restauracyjnej. Pozostając wierna tradycji rzemieślniczej, marka oferuje produkty szyte na miarę i konfigurowalne, będące przekonującą syntezą świata profesjonalnego i nieprofesjonalnego. Abimis kieruje się kilkoma podstawowymi zasadami, w szczególności ideą, że kuchnie ze stali nierdzewnej mogą ożywić koncepcję domowego ogniska, miejsca, w którym rodzina może być razem po długim dniu. To jest punkt wyjścia firmy do reinterpretacji profesjonalnej kuchni. Dzięki ogromnemu doświadczeniu grupy ze stalą, Abimis oferuje produkty, które mogą zadowolić szerokie grono odbiorców, takie jak kuchnie i akcesoria do domu, na zewnątrz i na jachty.

Wszystkie produkty Abimis wykorzystują stal AISI 304, szlachetny materiał, który nadaje się do recyklingu, jest odporny , trwałe, łatwe do czyszczenia i higieniczne. Obróbka i transformacja stali – od cięcia po spawanie i montaż – odbywa się w fabrykach firmy. Ponad 30 lat know-how pozwala firmie Abimis oferować produkty całkowicie spersonalizowane. W Abimis koncepcja kuchni produkowanych masowo zostaje zastąpiona wizją rzemiosła, w której każdy proces jest przeprowadzany z rygorystyczną dokładnością, łącząc estetykę, design i innowacyjność. W rezultacie, osobno produkowane moduły stalowe są montowane zgodnie z konkretnymi życzeniami każdego klienta, aby mogli otrzymać dokładnie taką kuchnię, grilla lub akcesoria, jakich potrzebuje. Każdy element Abimis jest wyjątkowy i niepowtarzalny, jest wynikiem skrupulatnych wynalazków projektantów przemysłowych, techników, architektów i projektantów wnętrz.

Abimis, kuchnie ze stali nierdzewnej Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w świecie restauracji, Abimis projektuje i produkuje stal nierdzewną kuchnie. Podczas gdy głównym celem firmy jest dostarczanie osobom prywatnym wysokiej jakości, profesjonalnie opracowanych modeli, firma zaopatruje również sektor kontraktowy. Abimis stworzył nowy rodzaj kuchni, opierając się na początkach i najgłębszych fundamentach tej domowej przestrzeni. Nazwa marki odzwierciedla tę filozofię, reinterpretując łacińskie wyrażenie „ad imis (fundamenta)”, oznaczające najgłębsze podstawy.

Kolekcja Ego oferuje rozwiązania na zamówienie ze stali nierdzewnej i polerowanej na lustro, które są wydajne i estetyczne . Jego pozornie prymitywne, kwadratowe formy są wynikiem delikatnego konceptualnego wysiłku odejmowania. Zastosowanie zlicowanych drzwi i zawiasów skutkuje nowoczesnymi, wyraźnymi i czystymi liniami. Linia Atelier jest świadectwem wyjątkowej wszechstronności produktów Abimis z alternatywami do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Zaprezentowane na Salone del Mobile 2018, Atelier przenosi całą funkcjonalność i jakość modeli wewnętrznych na zewnątrz. Zdejmowane drzwi i szuflady pozwalają na optymalne przechowywanie naczyń i akcesoriów. Jego konstrukcja na zamówienie może pomieścić takie urządzenia jak frytownice, grille i patelnie, w zależności od potrzeb klienta.

Wszystkie kuchnie Abimis są w pełni konfigurowalne dzięki drobiazgowym detalom, które czynią je wyjątkowymi. Zawiasy Ego umożliwiają zlicowane drzwi

wewnętrzne półki można całkowicie zdemontować

cofniętą listwę przypodłogową można dostosować na wysokość

blaty robocze są wzmocnione aluminiowymi panelami o strukturze plastra miodu, aby zapewnić maksymalną wytrzymałość. Komory chłodnicze mają wyrafinowane systemy sterowania, a chłodzone pojemniki na odpady mogą być instalowane w celu zapewnienia maksymalnej higieny we wszystkich pomieszczeniach kuchennych. Mosiężne gałki i uchwyty pozwalają na pełną personalizację i pomagają poprawić funkcjonalność kuchni wewnętrznych i zewnętrznych, aby zapewnić użytkownikom doskonałe wrażenia. Aby uzupełnić linię kuchni, Abimis oferuje kolekcję akcesoriów, w tym przegródki do szuflad, karafki, deski do krojenia, półki i pojemniki na żywność.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek