ABACO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

ABACO

Producent: Abaco

Abaco to marka Isa Spa. Jest to zupełnie nowy projekt, który zapewnia najwyższą dbałość o wykończenia, użycie wysokiej jakości materiałów, maksymalną dbałość o oszczędność energii i zrównoważony rozwój przy użyciu naturalnych czynników chłodniczych takich jak R290. Kompletny asortyment, który pozwala zaprojektować i wdrożyć dowolne rozwiązanie układu dla barów, lodziarni, cukierni, piekarni, barów przekąskowych i restauracji samoobsługowych.

Abaco by Isa Spa: fabryka

Aby sprostać nowym globalnym wyzwaniom , 16.05.2017 ISA rozpoczęła duży projekt budowy pojedynczej siedziby kilka kilometrów od jej historycznej siedziby, w której zastosowane zostaną innowacyjne metody produkcji i logistyki oraz jeszcze więcej miejsca przeznaczonego na badania i rozwój.

Nowy dom dla wszystkich pracowników ISA, zajmując całkowitą powierzchnię ponad 170 000 m2, z czego 65 000 jest zadaszonych, doskonale zintegrowanych z otaczającym środowiskiem miejskim i zaprojektowanych w celu zminimalizowania wpływu na środowisko, zwiększenia wydajności i oszczędności energii poprzez wykorzystanie energii wyprodukowanej ze źródeł odnawialnych zgodnie z wymogami najsurowsze normy dotyczące redukcji emisji.

Marki ISA

ISA działa na rynku poprzez trzy marki: ISA, COF, TASSELLI i HIZONE o wielkości sprzedaży powyżej 120 mil milionów euro poprzez eksport do 107 krajów wysokiej jakości produktów o wysokim wskaźniku technologii i innowacji, również pod względem zrównoważonego rozwoju dzięki zastosowaniu naturalnych czynników chłodniczych.

SA SpA działa z COF jako lider w sektorze wyposażenia wnętrz publicznych i profesjonalnych przemysł chłodniczy. Dzięki COF, firma ISA chciała faktycznie zidentyfikować gamę produktów plug-in poświęconych światu żywności i napojów, zapewniając swoim klientom niezawodność, profesjonalizm i obsługę.

To jest początek działu Food&Beverage, działu sprzedaży organizacji, aby lepiej zaspokajać potrzeby naszych klientów, zawsze mając ten sam cel: to znaczy dać im swobodę wyboru sprzętu o wielkości, wydajności i stylu, które pasują do ich przestrzeni i gustów.

ABACO to marka ISA dedykowana do technologia wyposażenia przestrzeni publicznych, w szczególności półprodukty ze stali nierdzewnej.

Tasselli Industria Frigoriferi jest oddziałem ISA specjalizującym się w produkcji wysoce profesjonalnego sprzętu gastronomicznego dla średnich i masowych sieci handlowych.

Firma została założona w 1943 roku w celu produkcji gospodarstw domowych drewniane lodówki. Następnie ugruntowała swoją pozycję jako wiodąca firma w sektorze chłodnictwa przemysłowego, w szczególności dla masowego handlu detalicznego, gdzie wyróżniała się wysokim poziomem, innowacyjnością i jakością swoich urządzeń chłodniczych.

W 2001 roku została przejęta przez firmę ISA SpA, wiodącą firma z branży mebli do domów publicznych. To przejęcie pozwoliło jej urosnąć i poszerzyć swoją ofertę, wyznaczając punkt zwrotny: technologia połączona z designem.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i technologiom jest w stanie skutecznie przekazywać komunikaty reklamowe, przechowywać, eksponować i eksponować produkty do sprzedaży . Co więcej, połączenie cech technicznych i konstrukcyjnych jest w stanie spełnić wszelkie wymagania dotyczące wyświetlania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek