A/C.H. STUDIO G.CPH.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 53 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 53 elementów

A/C.H. STUDIO G.CPH.

Producent: A/C.H. Studio G.CPH.

A/CH STUDIO to wspólna praktyka artystyczna i projektowa z siedzibą w Wielkiej Kopenhadze, stworzona w celu zbadania granic między dyscyplinami. Założony przez Asę i Calle Henzel w celu wspierania artystów, program współpracy A/CH służy jako wyselekcjonowana platforma dla wschodzących współczesnych artystów, którzy mogą bezproblemowo tłumaczyć swoje prace za pomocą alternatywnych mediów i prezentować swoje prace szerszej społeczności.

Racja A/CH STUDIO d'être ma być miejscem tworzenia, miejscem wymiany kulturalnej oraz laboratorium eksperymentów artystycznych i projektowych. Łączymy wschodzących artystów, atelier, rzemieślników i galerie, aby być częścią naszego kolektywu, aby dzielić się naszymi umiejętnościami i kreatywnością.

Ponieważ nasze dywany są ręcznie robione, możemy dostosować każdy z naszych projektów, aby spełnić Twoje wymagania dotyczące rozmiaru, koloru, kształtu, materiałów , różne wysokości runa i liczbę sęków. Nasz zespół projektowy jest dostępny, aby pomóc Ci we wszelkich prośbach. Prosimy o kontakt w celu uzyskania niestandardowych zapytań, oferujemy warunki handlowe zarejestrowanym projektantom wnętrz i architektom.

Zrównoważony rozwój był głównym czynnikiem przy opracowywaniu A/CH i naturalnie był włączony we wszystkie procesy. Wszystkie działania pracowni podejmowane są z całkowitym poszanowaniem środowiska, wspierając zrównoważone zarządzanie z wykorzystaniem wyłącznie zasobów naturalnych.

A/CH STUDIO jest częścią grupy rodzinnej Henzel Art & Design Group, która powstała w 1999 roku. Henzel dąży do zapewnić długoterminowy rozwój każdego ze swoich studiów zgodnie z ich dziedzictwem, kreatywnością, tożsamością i doświadczeniem. Każdy z nich jest autonomiczny, ale ma te same ogólne cele. Współistnieją ze sobą, prowadząc do nieprzewidywalnych rezonansów, takich jak skrzyżowania kulturowe i artystyczne

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek