6X6

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

6X6

Producent: 6X6

Cesare Roversi to włoska firma założona w 1946 roku w Moglia w prowincji Mantova. Firma rodzinna, prowadzona przez drugie pokolenie, specjalizująca się w produkcji architektury wnętrz i wyposażenia miejsc pracy, domów, hoteli i sklepów. Cesare Roversi jest w stanie realizować kompletne projekty wykorzystujące meble na wymiar w różnych ilościach i lokalizacjach, dzięki elastycznej zdolności produkcyjnej, która jest skoncentrowana na specyficznych potrzebach architektów i ich klientów, z pełną dbałością o jakość produkcji i instalacji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek