3M ITALIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

3M ITALIA

Producent: 3M Italia

Założona w 1902 roku w Two Harbors w stanie Minnesota firma 3M specjalizuje się w produkcji folii samoprzylepnych i powłok dla przemysłu budowlanego. Szczęśliwy trend 3M zaczyna się od eksploatacji przez pięciu biznesmenów kopalni korundu, tlenku glinu należącego do grupy hematytu. Pierwszym wyprodukowanym i wprowadzonym na rynek produktem jest papier ścierny, a następnie kleje, taśmy maskujące i taśmy izolacyjne do prowadzenia kabli elektrycznych. Dziś 3M, z ponad 105 000 zarejestrowanych patentów, posiada biura i fabryki na całym świecie i oferuje innowacyjne rozwiązania w wielu sektorach, w tym w budownictwie, grafice, projektowaniu i konsumpcjonizmie. Do najbardziej znanych produktów gospodarstwa domowego należą taśma klejąca Scotch®, arkusze samoprzylepne Post-it® i arkusze papieru ściernego. Oddział 3M Italia ma skonsolidowaną obecność od ponad sześćdziesięciu lat, z dwoma biurami, jednym w Pioltello i jednym w Rzymie w Palazzo Odescalchi, centrum dystrybucyjnym, dwoma jednostkami produkcyjnymi, Centrum Innowacji i sześcioma Centrum Technicznym Klienta. Dział projektowy 3M współpracuje z projektantami, architektami, twórcami i profesjonalistami w celu tworzenia innowacyjnych, wysokiej jakości produktów dla sektora budowlanego i projektowego.

Wykładziny wewnętrzne i folie okienne 3MKatalog produktów 3M zawiera szeroki wybór okładzin wewnętrznych i folii okiennych, które pozwalają dostosować pokoje przy stosunkowo niskich kosztach. Kolekcja pokryć laminowanych DI-NOC™ do wnętrz oferuje możliwość szybkiej i łatwej renowacji ścian, przedmiotów i mebli, bez konieczności kosztownej i wymagającej pracy. Szeroki wybór wykończeń, które występują w 40 rodzinach kolorów i faktur, od drewna po szczotkowane metale, od skóry po kamień naturalny, pozwala na interwencję w każdym środowisku i stylu.

Rozwiązania okienne 3M™ są zróżnicowane i spełniają wymagania związane z do dekoracji wnętrz i elewacji, oznakowania i bezpieczeństwa. Powłoki klejące 3M™ DI-NOC™ Glass reprezentują ewolucję kolekcji laminatów ściennych, które dzięki specjalnemu klejowi nałożonemu na dekorowaną stronę, doskonale przylegają do szyb, nadając materiałowi szczególną jasność i głębię tekstury. Wybór obejmuje 20 wykończeń drewna, metali, tkanin, kamieni oraz eleganckiej absolutnej bieli i absolutnej czerni.

Rodzina 3M™ Fasara™ obejmuje kilka dekoracyjnych powłok do szkła poliestrowego, dostępnych w 100 wykończeniach z motywami geometrycznymi, liniami i ściegami i abażury w wersji tłoczonej, gładkiej lub błyszczącej, w kolorze białym lub w różnych wariantach kolorystycznych. Folie 3M™ Dichroic tworzą zmieniające się efekty dzięki specjalnemu filtrowi optycznemu, o intensywnych i fluorescencyjnych kolorach, idealne do biur z popowym nastrojem, przestrzeni komercyjnych i wystawców. Folie okienne 3M™ Scotchshield™ to folie bezpieczne, które mogą trzymać razem odłamki i odłamki szkła w przypadku stłuczenia.

Katalog oferuje również praktyczne i wszechstronne rozwiązania do przekształcania ścian i ścianek działowych w tablice suchościeralne o dowolnym rozmiarze. Blackboard DI-NOC PS-AR odwzorowuje na każdej powierzchni wygląd tradycyjnej tablicy łupkowej, po której można pisać ścieralnymi markerami z tynku płynnego. Tablica 3M Whiteboard to panel magnetyczny, który można łatwo zainstalować i zdjąć na dowolnej gładkiej metalowej powierzchni. WH-111G Polished White to bardzo cienka poliestrowa folia samoprzylepna do nakładania na okulary, aby stworzyć sugestywną przezroczystą tablicę. Samoprzylepne tablice biurowe 3M mają szerokie zastosowanie: biurowe sale konferencyjne, uczelnie, przedszkola i punkty sprzedaży.

Rozwiązania 3M dla architektury i budownictwa Okładziny 3M mogą służyć do modernizacji i renowacji wnętrz i na zewnątrz budynku. Dzięki różnym możliwym efektom, dzięki okładzinom 3M budynek będzie wyglądał jak nowy za niższą cenę. DI-NOC™ Exterior to klej specjalnie zaprojektowany do nakładania na ściany osłonowe. Charakteryzuje się wysoką odpornością na działanie czynników atmosferycznych, jest dostępny w 24 wykończeniach materiałowych takich jak metal, drewno, kamień, ma gwarantowaną trwałość 10 lat i pozwala na unowocześnienie elewacji każdego budynku. 3M oferuje wiele rozwiązań do kontroli termicznej pomieszczeń, dzięki folii samoprzylepnej do okien przeciwsłonecznych. Seria Tradycyjna Solar obejmuje szereg folii samoprzylepnych, które mają właściwość odbijania promieni słonecznych. Bardziej zaawansowana jest linia folii 3M Daylight Redirecting Film, zrodzona z innowacyjnej technologii, która pozwala na oświetlanie wnętrz światłem słonecznym, jednocześnie chroniąc je przed bezpośrednimi promieniami i blaskiem. Zatopione w samoprzylepnej folii mikro-pryzmaty przekierowują światło do góry, dzięki czemu rozchodzi się ono bardziej równomiernie.

Samoprzylepna folia okienna 3M™ Thinsulate™ Climate Control 75 łączy ochronę przeciwsłoneczną i zimową izolację termiczną dzięki wysokiemu współczynnikowi odbicia i wysoka izolacyjność termiczna. Idealnie przeźroczysty, nie zmienia wyglądu okularów, dzięki czemu może być stosowany również w mieszkaniu. Idealna do przejść o dużej gęstości, wycieraczka techniczna Nomad™ Optima ma kilka zalet, w tym bezpieczeństwo, antypoślizgowość, łatwość czyszczenia i estetyczną elegancję.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek