2K1M

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

2K1M

Producent: 2K1M

2K1M to firma zajmująca się projektowaniem mebli założona w 2017 roku. Jej założyciel Naji Mourani ma ponad 20-letnie międzynarodowe doświadczenie w pracy nad projektami wnętrz i mebli na zamówienie w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Chinach, Afryce Północnej, na Karaibach i na Barbadosie.

2K1M pozyskuje ich materiałów i wytwarzają swoje produkty we Włoszech, aby dostarczać wysokiej klasy współczesne meble i akcesoria w stylu art deco dla luksusowego sektora hotelarskiego i mieszkaniowego

kolekcje mebli 2K1M zapewniają wysoką jakość wykonania, dbałość o szczegóły, trwałość, eksponaty i wieczność wygląd i styl. Wszystkie elementy są produkowane we Włoszech i wykonywane na zamówienie z możliwością pewnych dostosowań.

Wciąż poszerzamy nasze obecne kolekcje i tworzymy nowe zgodnie z tymi samymi zasadami wyjątkowości, jakości i ekologicznych produktów.

2K1M zaopatruje się również w cały świat za międzynarodowy talent i wyjątkowe rzemiosło, aby tworzyć wyjątkowe dzieła i zachęcać te talenty do rozwoju i przekazywania swojej wiedzy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek