10DEKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 89 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 89 elementów

10DEKA

Producent: 10Deka

10DEKA to firma, która koncentruje się na projektowaniu i produkcji wysokiej klasy mebli aluminiowych do użytku kontraktowego.

Minimalny design, trwałość i wszechstronność aluminium, w połączeniu z innymi materiałami, takimi jak tkanina tekstylna, prowadzą do produktów o bardzo estetycznym wyglądzie niskie koszty utrzymania i przyjazne dla środowiska.

Hotele, restauracje, kawiarnie i bary, baseny i plaże to miejsca, w których produkty 10DEKA czują się jak w domu.

Dzięki obecności produktów 10DEKA każde miejsce może zmienić się w przyjemne i relaksujący kącik.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek