ZURI DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

ZURI DESIGN

Producent: Zuri Design

Zuri Design to szwajcarska firma produkująca oświetlenie wewnętrzne i meble. Zuri Design to multidyscyplinarna agencja projektowa działająca na rynku od 1995 roku.
Umożliwiamy organizacjom dotarcie do docelowych odbiorców poprzez tworzenie i prowadzenie skutecznych kampanii komunikacyjnych. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji spersonalizowanych wysokiej jakości wyświetlaczy graficznych/wizualnych na imprezy, targi, wystawy, kongresy, muzea itp.
Jesteśmy wyposażeni w najnowocześniejsze systemy produkcyjne i innowacyjne narzędzia do modelowania projektów. Według ZURI multidyscyplinarne podejście do projektowania i rozwój dedykowanych projektów reprezentuje najlepszą metodę osiągnięcia celów komunikacyjnych i pozwala na optymalizację zasobów oraz określenie najbardziej efektywnego kanału do osiągnięcia celu.
Nasza struktura fizyczna składa się z biur pracowników projektowych , laboratoria, urządzenia i urządzenia produkcyjne, oprawy techniczne, studio graficzne i projektowe.
Nieustanne poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań poprawiających jakość naszych produktów i usług skłoniło nas do opracowania nowych systemów i programów produkcyjnych, a także do pozyskania nowe umiejętności w zarządzaniu projektami, które pozwalają nam na interakcję z szeroką gamą doświadczeń i interesariuszy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek